Moj profil Postavke Povratne informacije Razgovori Omiljeni Transakcije Odjavi se

Dostavite za 1 euro prvih 5000 paketa u vrijednosti preko 30 eura!

Forumi /

mojekrpice.hr /

Pomoć na stranici /

POVRATNA NIKAKO DA STIGNE

Prodala sam tri stvari, dogovor za 5 min, našle se, bile zadovoljne, cak sam i cijenu spustila i nikako da mi napišu neku povratnu. Iako sam ja njih pohvalila kao kupce. Baš mi je žao jer sam nova ovdje pa bi mi to dobro doslo. Isto tako sam kupila nekoliko stvari, sve sam pohvalila a meni samo 4 cure. Mislila sam da je povratna pravilo [:sramezljiv]
2015 12 07
ahh,nista novo meni 3 cure nisu povratnu ostavile..
2015 12 07
Meni je bas zao. Vjecno cu biti nova i nepovjerljiva jer nemam povratnih :-(
2015 12 07
Povratna je za mnoge danas iznimka, a ne pravilo. Navikni se
2015 12 07
ja uvijek ostavcim ako je uredna suradnja
2015 12 07
samo 3,to nije ništa..,ja bi imala duplo povratnih da su sve bile toliko fer i korektne pa napisale samo riječ,dvije a što je najžalosnije,upravo te koje ne ostavljaju povratne su one sa 200+ povratnih pa misle da su bogomdane....čast izuzecima
2015 12 07
A i one su jednom krenule od nule kao ja!
2015 12 07
I ja cekam neke povratne al isto đabe.
2015 12 07
Na žalost je tako, meni njih 30- tak nije ostavilo povratnu..... samo strpljenja već će se nakupiti s vremenom, ima puno cura koje su pristojne i ostave povratnu, sretno...
2015 12 07
Također povratne ko da je teško napisat.....ja imam slučaj da gospodična nije preuzela paket koji je poslan pred dva tjedna jer nema vremena ......
2015 12 07
ja sam počela brisati povratne curama koje meni ne ostave nakon što ih lijepo zamolim da ostave, tako da budemo fer jedne prema drugoj. više se ne živciram oko toga, pa eto, probaj i ti tako možda. naići ćeš i na dobre cure koje ti ostave i onda će se nakupiti.
2015 12 07
Naviknes se na to nakon nekog vremena...neke su cure jednostavno lijene...:-)
2015 12 07
Tu netko ponekad prodaje povratne..pa eto ako je kriza..;) Šalim se, naravno :*
2015 12 07
Pa ljudi moji svaka druga ne ostavi povratnu ja to stvarno ne razumijem, presretna stvari super puno hvala i ništa od povratne pa sigurno bi ih imala barem duplo i interesantno sve neke nove cure, tako da ti je ti je to ovdje uobičajena praksa
2015 12 07
I capslock off, da ne bi bio ključ blok :)
2015 12 07
1 2 3
Mojekrpice su zajednica u kojoj možete prodavati, kupovati i mijenjati odjeću
Kupi - Prodaj

Nema naknade za prodaju.

100% zaštita kupca.

Više informacija