Moj profil Postavke Povratne informacije Razgovori Omiljeni Transakcije Odjavi se

Dostavite za 1 euro prvih 5000 paketa u vrijednosti preko 30 eura!

Forumi /

mojekrpice.hr /

Pomoć na stranici /

POVRATNA NIKAKO DA STIGNE

Meni skoro sve uzvrate, ali bilo je i takvih slučajeva, pa sam i ja pobrisalu svoju namjenjenu njima, :) hihi Nekima je teško napisat koju lijepu riječ
2015 12 07
Cure, jel vam napisu povratnu nakon sto svoju izbrisete? Ili i dalje ne napisu nista?
2015 12 07
pa i ti si ostavila 4 povratne, di je ostatak?
2015 12 07
Kužim ak je ruzno....Jednom sam nesto kupila, smatrala sam se prevarenom, pa sam curi u inbox napisala da to nije to prema dogovoru, ali da joj necu pisati negativnu jer mi je to jadno.
2015 12 07
Šteta, pogotovo zato jer si nova, znam koliko je i meni to u početku bilo bitno.. Ali lijepo je ostavit povratnu, razveseliš nekoga s tih par riječi ;)). Zato, ostavljajte povratne =)).
2015 12 07
Izbrisala sam nakon sto nisam dobila.A pogotova brisem odmah ako mi kupac ne napise.
2015 12 07
To je jedan način. Bolje bi prošla, kad ti je već važno (jer si nova), da si lijepo zamolila da ti ostave povratnu i spomenula da ti je bitno zbog tog razloga. Meni se to obično ne da jer mi je sad već tako svejedno, ali onih par puta kada sam se odlučila pitati da mi napišu nakon što sam ja već ostavila svoju, svaki put su mi cure napisale. I da, nepotrebna su ti velika slova. Sretno!
2015 12 07
I manje ćeš se živcirati :))
2015 12 07
Dobra ideja, mozda pokudam, a ne da ja ostavim pa brisem jer nisam dobila.
2015 12 07
Uopce vise ne brojim...kolko mi ih nije ostavilo!
2015 12 07
Ja više volim smisliti razlog zašto netko nešto napravi (ili ne napravi), kao opravdanje, nego se ljutiti i potencirati kod sebe ljuti unutarnji monolog : D Nebitno što je točno, meni je važnije da se ne živciram!
2015 12 07
oko toga se stvarno nemoj pretjerano uzrujavati...tako je kako je. Bilo bi super kad bi svi ostavljali, no eto...Na kraju suradnje zahvališ, kažeš da ostavljaš povratnu i zamoliš da i one tebi. Većina će ti ostaviti nakon toga :)
2015 12 07
Sara i birdie,slažem se. Tako je i meni bilo u početku.Ali bih lijepo ostavila povratnu,a onda napisala u poruci da bi mi značila povratna. Većinom bi mi tad ostavile.Par novih nije skužilo gdje kliknuti i napisati pa sam im objasnila. Ali povratne ipak ne povlačim kad ih već napišem.
2015 12 07
Sara,netko mi je obrisao temu.Admin radi reklamiranja agencija(?). Pa da se zahvalim na ponudi i dam povratnu informaciju. Budući da nam je smještaj trebao hitno,nismo htjeli duljit preko agencija. Nazvala sam hotel,a tamo su me za rezervaciju tražili broj kreditne kartice i datum valjanosti. Izbor je pao na Blue Dream u Monselice-u.Preporučam.
2015 12 07
nije povratna pravilo, ja svoju od nedavno brišem ako mi nije uzvraćena u razumnom roku, to je stvar kulture po meni.....kao i komunikacija.... tako da sve vi koje čekate, prestanite čekat a hoćete li svoju ostavit ili ne na vama je....nije mi jasno zašto je to problem napisat, valjda se ruke suše
2015 12 07