Moj profil Postavke Povratne informacije Razgovori Omiljeni Transakcije Odjavi se

Dostavite za 1 euro prvih 5000 paketa u vrijednosti preko 30 eura!

Forumi /

mojekrpice.hr /

Pomoć na stranici /

POVRATNA NIKAKO DA STIGNE

Ne znam zašto i prodavači ne ostave povratnu nakon primanja uplate i slanja već čekaju da se kupac javi sa potvrdom da je sve ok. Ako si sve naveo, još ako je novo,nema potrebe za čekanjem.
2015 12 07
Također... ugodna komunikacija, sve super, jave se kada stigne, zahvale, ali neki povratnu nikako :(
2015 12 07
Sta da kažem kad sam jednu kupilicu hvatala po fejsu dobrih 2 tjedna da ju pitam jel Pošiljka stigla jer je išla obično, a ona meni mrtva hladna odgovara pa sta si mislila da nije stigla?...ostavila sam povratnu, pozitivnu naravno, da joj pokažem svoj obraz, a ona se nikad nije javila vise
2015 12 07
Meni smeta kad kupim i ne dobijem povratnu. Kupci kad su normalni kao da nisu dostojni povratnih - podrazumijeva se da si platila artikl i to je to, nakon slanja paketa je kraj priče. Imam osjećaj ko da mi kažu 'eto ti tvoja majica, sad bjež - imam druge kupce' Zasad su mi kao prodavačici svi ostavili i to mi je drago, isto tako se volim zahvaliti kupcima. Al da sam kupovala na krpicama 5 puta kao što bi čovjek rekao po profilu, nisam.
2015 12 07
Matejicaa, vraga bih joj ja ostavila pozitivnu povratnu, nakon takvog odgovora. Neke osobe jednostavno ne zasluzuju nasu paznju i dobrotu, a ako je sposobna davati takve odgovore, tko zna za sta je jos sposobna....davanjem pozitivnih povratnih takvim osobama je ne samo zavaravanje sebe nego i drugih cura tu na krpicama.Kod takvih slucajeva bolje je ne ostaviti nista.
2015 12 08
Sonja90 ja nikad ne ostavljam povratnu kupcu po uplati, jer moze se dogoditi da iz nekog razloga narucena robica ne odgovara, sto ljudi, sto cudi, tu se znalo svasta dogadjati. Ima osoba koji ni ne procitaju dobro oglas ni mjere, pa kad dobiju robu se zale da im je mala ili da su mislile da ce to drugacije na njima stajati...i mole za povrat novaca i eto ti problema. I sta onda, da komentar izbrisem....neugodno bi bilo toj osobi, a jos neugodnije meni. Ja uvijek ostavljam pozz komentar kupcu, ali puno puta moram pitati da ga ostavi i meni ako je sve bilo ok, jer se dogadjalo da ja im napisem o oni meni ne :/ Ponekad se desi da su cure i nove tu na krpicama, i neznaju da te povratne uopce postoje.
2015 12 08
Sonja , pametna si ti glavica......baš si za moju hižu ! Dobro ti je razmišljanje , tak bi i trebalo biti po nekoj logici....al tko je vidio da na krpicama pali logika ?? [:smije] [:smije]
2015 12 08
eh jos gore je kad imas 330 povratnih pa ko da i nemas jer su blokane hahaha samo se smijat mogu
2015 12 08
1 2 3