Moj profil Postavke Povratne informacije Razgovori Omiljeni Transakcije Odjavi se

Dostavite za 1 euro prvih 5000 paketa u vrijednosti preko 30 eura!

Forumi /

mojekrpice.hr /

Pomoć na stranici /

Pitanje vezano za novu verziju krpica

Cure ima li još neka od vas isti problem? Jutros mi je ponuđena nova verzija krpica na koju sam i prešla međutim kad kliknem na artikal koji prodajem ne otvara mi info kome se sviđa. Uopće nema te informacije. Pregledi da, like ne.
2015 12 08
meni se ne svida nova verzija foruma...na mobu treba scrolat 5 minuta dok se ne dode do Nedavnih tema ...jedva sam nasla forum ...jedva sam nasla gdje se moze logirati ...jos uvijek mi nije jasno gdje su "Novi artikli"...vidim samo naslovnicu s najpopularnijim artiklima
2015 12 08
menii se bas svidaaaa, moderne smo :) :D
2015 12 08
Pročitala sam valjda sve teme,ali nisam naišla na odgovor gdje su Novi artikli ?
2015 12 08
zašto meni nigdje ne nudi novu verziju krpica ??? rano jutros mi nije ponuđeno, sada kada sam vidjela vaše komentare i opće veselje što je nova stranica napokon tu, odlogirala sam se i pokušala ponovno, ali ja imam staru verziju bez ikakvog nuđenja mogućnosti prelaska na nove !!!!!!!
2015 12 08
Bok! Meni neće da prihvati novi artikl,sve napravim al ga na kraju uopće ne učita... Dal netko zna rješenje? Hvala :-)
2015 12 08
Bok! Meni neće da prihvati novi artikl,sve napravim al ga na kraju uopće ne učita... Dal netko zna rješenje? Hvala :-)
2015 12 08
I meni isto ne želi učitati artikl :( kaj da radim?
2015 12 08
i kod mene nema lajkova,ne vidim jeli tko stavio u omiljene moj artikl a sinoć je bilo :s
2015 12 08
Ne mogu e ulogirati preko novog profila! Samo preko starog! Ima tko taj problem?! Odnosno rijesenje?!
2015 12 08
Ja se mogu ulogirati ali više nema kome se sviđa artikl. Trebat će vremena da se opet naviknemo. >:(
2015 12 08
Uuuuuf koliko sam trazila foruuuuum ..
2015 12 08
Prvo nemogu se uopce ulogirati na novim krpicama a uspjela sam jer mi je ostalo na mobitelu stari profil. Prijavljivala sam se putem facebooka i sad ne mogu nikako. A dalje sam vidila da kad se ude na neciji profil nema uopce opcija posalji poruku i da ne nabrajam dalje.A ni ne svida mi se sto se pokazuju dvs po dva artikla pa dok prelistam zaboravim sto je bilo na pocetku A vidim da nas jos ima koji de ne mogu ulogirat pa molim odgovotne da stvar rijese..hvala
2015 12 08
Meni se svida nova verzija premda se dugo nisam mogla ulogirati :D svaka cast tko je ovo osmislio!!
2015 12 08
Isti problem i kod mene, ne vidim osobe koje su stavile neke stvari u moje omiljene...nestalo očito..
2015 12 08
1 2