Moj profil Postavke Povratne informacije Razgovori Omiljeni Transakcije Odjavi se

Dostavite za 1 euro prvih 5000 paketa u vrijednosti preko 30 eura!

Forumi /

mojekrpice.hr /

Pomoć na stranici /

Pitanje vezano za novu verziju krpica

ja nis ne vidim, ni svoje omiljene ....
2015 12 08
tako i kod mene sada na novoj stranici više nema nigdje kome se sviđa na nijednom artiklu bezveze
2015 12 08
Katastrofa,nigdje nema tog rozog srca sto cure spominju da je za omiljene...kad upišem u tražilicu stikle 38 ,on baca svu obuću.....nema novih artikala......sve razbacano.....ako ovako ostane,živi užas,jel se moze nekako vratiti na staru verziju?????
2015 12 08
ja se nisam mogal do sad ulogirati ,sve je smotano,ne sviđa mi se ova verzija :s
2015 12 08
Meni prek nove verzije i prek moba učitava savršenoooo. Prezadovoljna sam.. Prek laptopa nista :-/ Samo je teze pohvatati sve..no par puta kliknite na uploodajte artikl i pricekajte
2015 12 08
Na staroj verziji danima ne mogu dodati novi artikl.Kako da pređem na novu verziju-prvo je nisam htjela a sada kada mi i dalje preko stare ne dodaje artikl ne znam kako preći da probam preko nove?
2015 12 08
nema pod kategorija, nema omiljenih, nema nicega, forum moras stranicu po stranicu preskakat da bi dosla do zadnje, prestrasnoooo....polako odustajem od svega
2015 12 13
1 2