Moj profil Postavke Povratne informacije Razgovori Omiljeni Transakcije Odjavi se

Dostavite za 1 euro prvih 5000 paketa u vrijednosti preko 30 eura!

Forumi /

mojekrpice.hr /

Pomoć na stranici /

Help.. pomoć molim !!!

pomoć molim tko zna... prvo ponovo danima nisam mogla na stranicu (samim tim i isprike ljudima s kojima sam trebala surađivati po dogovoru) upravo uspjela ulogirati se... kad ono -nova vezija krpica- sve je to ok.. no.. gdje je ikona za poruke??? ja to nigdje ne vidm.. gdje su mi nestale poruke.. odlazne..dolazne.. trebam zbog podataka i svega... :'( molim tko zna da mi to malo objasni.. jer stavrno nemam vremena čitati sve od početka ove novitete... sada će netko misliti da sam lijena.. no stvarno sam u gužvi niti sam u Hr. sve mi to stvara dodatne probleme...
2015 12 08
imas u gorenjem desnom kutu RAZGOVORI, pa kliknes tamo...to su poruke...
2015 12 08
samo nemoj krenut na zahod. da neb bilo teme dje mi je tariguz :D
2015 12 08
a kako provjeriti tko nas je stavio u omiljene? ja to ne vidim...
2015 12 08
Kako uci u poruke i odgovorit?? Di je nestalo napredno traženje? ??
2015 12 08
Prikazano je samo za obrisati poruku s nrbi za odgovorit? ? Pomozite!!!
2015 12 08
joj sorry tek sada pogledala ovdje.. razgovore sam našla no kako rijetko idem baš se ne snalazim.. i ne vidim broj poruka.. kaj toga više nema?.. uglavnom budemo vidjeli kako to sve bude šljakalo.. a svaki početak je težak.. e sada ako to doprinese poboljšanju stranice onda ok... helenapelena, koliko znam odeš na poruku koju imaš, klikneš na nju i kada ti se otvori tada imaš i za odgovoriti.. sretno
2015 12 10