Moj profil Postavke Povratne informacije Razgovori Omiljeni Transakcije Odjavi se

Dostavite za 1 euro prvih 5000 paketa u vrijednosti preko 30 eura!

Forumi /

mojekrpice.hr /

Pomoć na stranici /

Pregledavanje profila po cijenama - od manje do veće

Da li se u ovoj novoj verziji mogu pregledavati profili kao što je bilo prije - po cijenama od manje do veće?
2015 12 08
Nigdje nisam vidjela tu mogućnost, na žalost.....
2015 12 09
bas sam i ja trazila
2015 12 09
> OsijekSanja: > Da li se u ovoj novoj verziji mogu pregledavati profili kao što je bilo prije - po cijenama od manje do veće? Bok,ova nova verzija je katastrofa,pa ja ne mogu nista kao prije,evo upravo i to sto si ti pitala,isto tako gdje su velicine?! npr.prije kad si kliknuo na odjecu lijepo ti ponudi hlace,pa jos pod hlace,traperice,sportske,siroke....kao i za sve ostalo,sad je sve nabubano i nista sortirano,il ja neznam!? Cak kad nadem nesto sto mi se svida ne mogu stavit pod omiljeno,jakliknem,ali nista se ne dogada,jooj meni je ovo koma,a tako sam voljela krpice upravo zbog preglednosti,da li ti mozda znas nesto vise,lp
2015 12 09
ja sam isto još uvijek izgubljena, baš se teško snalazim u ovom ....
2015 12 09
Slažem se da je ovo 100 puta gore od prijašnjeg.Umjesto da idemo na bolje,mi na gore....Niti mogu doči(dugo treba ako ih ima puno)do željene stranice,niti do posljednjih artikala,ko prije,nema više cijena od -do,od najnovijeg do starog....KATASTROFA!Možda se ipak smiluju i urede kako treba.
2015 12 21