Moj profil Postavke Povratne informacije Razgovori Omiljeni Transakcije Odjavi se

Dostavite za 1 euro prvih 5000 paketa u vrijednosti preko 30 eura!

Forumi /

mojekrpice.hr /

Pomoć na stranici /

Čudno...nema mi razgovor niti povratne....

Pogledam na mail i vidim da cura poslala poruku i naravno povratnu....prijavim se na krpice a ono nema niti jedno ni drugo....dali imate i vi takvu situaciju ili....ludo sto je to postalo ....sve nekak bez veze..... [:vrti]
2015 12 12
daaaaa poslala sam 2 upita i nema odgovora, za jednu zensku mi pise da je zadnji put bila tu prije 6 dana, kontam da isto nije dobila obavijest na mail, a za drugu mi stalno pise da je logirana kada i ja, tj moje vrijeme se pokazuje kod nje na profilu......
2015 12 12
Meni stižu na mail i povratne ali nema ih na krpicama....
2015 12 12
Meni pise za mene i za sve druge da su ulogirani prije 2 min i tako vec 3 dana.. Poruke dobijem na mail a na krpicama ih nema.
2015 12 12
PA da...šta se dešava....znam da je cura napisala poruku i povratnu jer je imam na mailu ali ne i u razgovorima ovdje....kad pogledam i sebe nekad a nisam ulogirana piše da sam bila prije 6 sek.. ha ha
2015 12 12
ja nemrem postavit proizvode pa sam preko mobitela
2015 12 12
Iskreno meni su ove nove Krpice totalno bezveze....
2015 12 12
ova zadnja prijava nešto nevalja..
2015 12 12
Totalni kaos ove nove krpe....sve nekak steka i nije pravilno...nedostaje puno toga...steta....da sam znala nebi se prebacila jos na nove:(
2015 12 12
Ja sam tek sad skuzila da nesto nije u redu sa vremenom zadnje prijave, vec sam pocela pizdit sto mi zena ne odgovara na upit, pa mi postalo cudno kako svaki put kad pogledam pise da je bila ulogirana prije minute a ja nikako da vidim da ona svjetli zeleno. :-D vec sam ju zatrpala sa dvije poruke, a ona mozda uopce nije bila logirana, sad mi tek nece odgovorit mislit ce da sam nela frikusa. ;-)
2015 12 12
I meni su bile bolje stare krpe :( sad ne vidim tko ima moju robicu u omiljenima,forum mi je bio pregledniji :( možda se prilagodim,al za sad mi je bezveze ovo....
2015 12 12
Ja sam na mobu na starima, pa svejedno steka.
2015 12 12
vise mi ne stizu mailovi kad imam poruke, dogovaram se s curom danima jer uopce ne skuzim da imam poruku :( srecom cura nije odustale cekajuci mene da odgovorim
2015 12 12
Bas super...znaci cure odgovaraju...mi odgovaramo ali poruka nema....svaka cast novoj stranici....vise nemam tolike volje uopce se prijavljivati i biti ovdje...nazalost:/
2015 12 12
meni su se obrisale neke slike od kad su nove krpice :(
2015 12 12
1 2