Moj profil Postavke Povratne informacije Razgovori Omiljeni Transakcije Odjavi se

Dostavite za 1 euro prvih 5000 paketa u vrijednosti preko 30 eura!

Forumi /

mojekrpice.hr /

Pomoć na stranici /

Čudno...nema mi razgovor niti povratne....

Meni nema pogleda ni ocjena.Na mobitelu na starim stranicam imam i poglede i ocjene a na novim ništa.
2015 12 12
Nema filtera za velicine,broj??! Ako stavim neki artikl u omiljene,NEMA GA!!!!!!!
2015 12 12
Kod mene isto tako
2015 12 12
Ni ja nisam bas na krpicama uvijek curama odgovaram kada dobijem poruku preko maila, i pokusavam im odgovorit nece i nece odem na profil ono blokirana. Morala sam napravit novi profil da im odgovorim, i bjezim sa ovih krpica. Novi izgled mi se ne svida, krpice stekaju ovo vise nisu krpice sto su nekada bile.Citam teme vecina korisnica se zali.
2015 12 13
Ja sam odaslala bar 10-ak upita u zadnjih 4-5 dana, cure uopće ne odgovaraju... možda nisu ni dobile te upite??! Piše svakoj da se ulogirala pred minutu, a nema nijedne ://
2015 12 13
Kod mene na tabletu radi samo trazilica(bez filtera za brojeve),znaci ne mogu uopce uci u razgovore ni bilo sto drugo jer ne mogu ni uci na profil,koji se vrag desava i ima li jos netko ovakve poteskoce???
2015 12 13
očito svi imamo isti problem...dobim poruku na mail ali u mojim krpicama razgovora nema...stranica je katastrofa..uz dužno poštovanje!
2015 12 14
Zeni sam uplatila novce prije tri dana i cekam povratnu informaciju, stalno je kontaktiram ali ne dobivam povratnu...stvarno sam vec ljuta ko pas , ne shvacam u cemu je rijec. .ostavila sam i broj mobitela da se javi ...ali i dalje nista
2015 12 14
1 2