Moj profil Postavke Povratne informacije Razgovori Omiljeni Transakcije Odjavi se

Dostavite za 1 euro prvih 5000 paketa u vrijednosti preko 30 eura!

Forumi /

mojekrpice.hr /

Pomoć na stranici /

Trebam pomoć..

Pozdrav, svima koji su otvorili temu. Znači ovako cura mi se javila 12.10.2015. i želi da joj naručim preko e-baya neke stvari, i javi se 3 dana kasnije želi naručiti novo, nakon par dana opet i nakon par dana opet..znači sve skupa je to oko 35-40 stvari, ne znam točno. Naravno rekla sam joj rokove i za prvo je bilo 27 i 29.10. da se ona uopće nije javila. Znači računam došlo joj i samo iz ne znam kojih razloga nije javila.. i za druge narudžbe zadnji rok 20.12.2015. i ona mi se u međuvremenu javila da joj je stiglo 3 paketića i to je to od javljanja u 2 mjeseca. Rokovi prvi prošli ne mogu tražiti povrat, drugi rok 20.12. seler promijenio na 19.11. Danas se cura javi nije njoj došlo oko 19 stvari koje košaju sigurno oko 300 kn., možda sam i malo rekla..Ne znam što da radim, tražiti povrat ne mogu, a da se bar javljala svako malo, pogledaj jel mogu dobiti povrat nisam dobila..Ništa!! Molim sve za savijet i možda što sam trebala napraviti ili gdje sam ja ili cura pogriješili. Hvala..
2015 12 14
jel mozes vidjeti gdje jesu paketi ?
2015 12 14
Baš to nisam ni pomislila da bi provijerila, hvala..idem odmah
2015 12 14
ja cekam vec mjesec dana neke stvari kojima je rok bio da ce doci za minimalno 15 dana.. sada je guzva s paketima zbog onog festivala koji je bio 11.11
2015 12 14
Da šifre samo brojke i ne mogu provijeriti ni jednu stvar..
2015 12 14
Meni osobno danas došlo nešto što sam dobila i povrat, a naručeno 10.10.
2015 12 14
meni iskreno to bas ne zvuci istinito da od tolikih paketa doslo samo njih par. Ja sam osobno narucila sigurno oko 60 paketa i svi do jednog su stigli. neki prije neki kasnije ali svi su stigli :/
2015 12 14
A cura ima samo 3 povratne, a rekla bi da je jedna od tih povratnih lažna..ja imam 297 pozitivnih, znači tu sa sam da bi i kupci i ja bili zadovoljni..
2015 12 14
Najgore je što kod većinom jefitnijih stvari ne dobiješ tracking broj. Nekako čisto sumnjam da nije dobila baš 30 paketa, može se desit da jedan, dva ne dođu, a opet možda joj netko krade u pošti, bilo je i toga. Ako si joj objasnila pravila, u kojem roku mora se javiti da joj nije stiglo da bi dobila povrat, onda je sama kriva. Nije samo naručitelj taj koji treba pazit na rok u kojem je moguć povrat. Tako da, ništa joj ne vraćaj, vjerojatno je i dobila sve pakete al sad oće i novac.
2015 12 15
Ma nikakvo vracanje za takvu neozbiljnost! Jedna je mene dobrih mjesec dana je*ala sta sve hoce, ja preracunavala svaki dan nesto novo i na kraju da mi kaze da joj mama ne da.. :ljuti smajlic:
2015 12 15
19 paketa baš nemoguće da nije došlo..
2015 12 15
Laže da nije došlo. Ja sam ogrlicu naručila 17.9. I dosla mi je neki dan... Pusti.. Druga stvar da je bila ozbiljna i da ti se javila, pratila rokove itd. a ovo... Nemam komentara. I najbolje ti je ne biti posrednik jer svega ima.. :)
2015 12 15
pa moguce je da nije doslo, ni meni stvari nisu dosle, narucene 20.10. za jednu sam dobila vec povrat, a za drgu su mi rekli da pricem jos ovaj tjedan....radi se o kucici za macke i koricama za kindle....i seka je narucila dosta stvari, jos joj nista nije doslo.....ako ta zena ne zna ta pravila sa ebay-a o povratu...trebali si kao prodavac sama ju tu i tamo pitati sta i koliko je stiglo.....bar bi se ja brinula za to tako da narucujem za druge
2015 12 15
"croatiabrand28 , prije 11 sata prijavi | ↑ Da šifre samo brojke i ne mogu provijeriti ni jednu stvar.." probaj pitati na pošti, oni bi trebali znati kako se po šifri prate paketi pa valjda im nije prvi put da primaju pošiljke s brojčanim šiframa
2015 12 15
Vjerujem da joj je i došlo, a sad ide Božić pa joj ponestalo para pa bi da dobije, stvarno ima svašta.. a znam samo da na pošti dosta pošiljaka su smal to znači koliko sam upučena da nemaju nikakvu evidenciju o tome.. Svakako ću provijeriti u informacijama za njenu poštu, i pitati, jel imaju kakvu zabilješku o tim paketima..
2015 12 15
1 2