Moj profil Postavke Povratne informacije Razgovori Omiljeni Transakcije Odjavi se

Dostavite za 1 euro prvih 5000 paketa u vrijednosti preko 30 eura!

Forumi /

mojekrpice.hr /

Pomoć na stranici /

Trebam pomoć..

Pozdrav, nemojte mi zamjeriti da pitam ovdje ( ime teme je adekvatno ) ; nepotrebno mi je nekako da otvaram novu temu samo za jedan upit. Naime, prije nekih pet dana sam na svoj profil stavila artikl koji prodajem, fotke su , jasno, sve moje.....danas se ulogiram i , slučajno, skužim da mi nedostaje taj artikl. Dali postoje neke restrikcije ili? Zna li netko? Hvala u naprijed
2015 12 15
Ja sam joj rekla rok za prve je taj 19.11. ona se nije javljala, to se meni podrazumijevalo da je dobila, znači to je mjesec dana od prve narudžbe a inače ne zapisujem u nikakvu bilježnicu što prodam, naručim i ne pamtim..., i sad nakon mj. dana niti znam kako se cura zove na krpicama niti da bi uspijela naći poruke..znači a pošto ona ima 3 povratne, znači nema poruka sigurno nikakvih u inboxu osim moje i još 2, 3 npr...jer ima samo jedan artikl za prodaju...ona sad tvrdi da sam ja uzela na sebe lakši posao, a naručila sam joj BEZ PROVIZIJE znači i ona se trebala pobrinuti da se javi na vrijeme, ako joj stvarno nije došlo...voljela bi da joj mogu tražiti povrat, a kao neće ona propasti za taj novac..i kao pozz..to je najsumljivije od svega da njoj nije stvarno došlo : rekla bi želim pola novca da mi vratite ili bi se svađala i sl..
2015 12 17
Hvala svima na odgovorima..tema se briše sutra (:
2015 12 18
1 2