Moj profil Postavke Povratne informacije Razgovori Omiljeni Transakcije Odjavi se

Dostavite za 1 euro prvih 5000 paketa u vrijednosti preko 30 eura!

Forumi /

mojekrpice.hr /

Pomoć na stranici /

Hrvatska pošta!?!

Ovako cure, ja i jedna cura smo imale dogovorenu zamjenu. Ja sam njoj poslala još prošli tjedan paketić, ona meni ovaj, u ponedjeljak, ali još niti jednoj nije došao paket.. Kako?? Inače mi uvijek dođe za dan, dva... Što si pošta uzima cijeli tjedan za praznike?? [:znoji]
2013 03 30
ako je poslano obično onda putuje i po7 dana...tako je meni bilo već 2x
2013 03 30
Moje iskustvo ja takvo da mi jedan paketić uopće nije ni došao [:tuzan] tako da se nadam da će vaši stići ali vjerovatno poslije blagdana sada su vjerovatno gužve ovih dana a i malo se odmaraju [:smijesi]
2013 03 30
Meni također kada šaljem obično dođe za dan, dva. [:sokiran]
2013 03 30
doci ce od utorka na dalje sigurno [:smijesi]
2013 03 30
Mozda je njoj stigao,pa te zavlaci. Cudno je da putuje vise od tjedan dana njoj. A i tebi isto od pon,a jos nije stiglo. :S zovi postu. Ali ja sam u uto slala obicno(sta inace ne saljem bas zbog sigurnosti) jednoj curi isto u Zagreb i kaze da joj jos nije stiglo. A u sri sam drugoj slala isto obicno i njoj je stiglo u pet vec. Sve 3 smo iz Zagreba pa mi je cudno to kako joj nije stiglo. :/
2013 03 30
ma kakvi, pa sad je uskrs i guzva u postama i ti bis obicno da ti dodje za 2 dana, pa nekad preporuceno dodje tek za 3 dana [:hihot] u utorak ce ti doc
2013 03 30
i ja čekam već par dana, sretno nama :)
2013 03 30
to je sve sreca ako nekome dodje ranije, ali ovako pred blagdane inace znaju kasnit dosta
2013 03 30