Moj profil Postavke Povratne informacije Razgovori Omiljeni Transakcije Odjavi se

Dostavite za 1 euro prvih 5000 paketa u vrijednosti preko 30 eura!

Forumi /

mojekrpice.hr /

Pomoć na stranici /

Dobro hoće li mi više učitat artikl????

Luda sam više... Već 3 tjedna mi neće ni jedan artikl učitat. U čemu je problem? Kako očekujete da nešto prodam ako vam je stranica takva... Riješite taj problem jer Nova godina će uskoro, a očito da ću ja sve stvari prodat u ljeti kad nikom neće trebat... Počet ću objavljivat na forum pa ćete se žalit kako se reklamiram i to ćete uspjet riješit blockom... daj malo......
2015 12 15
Pokušaj ovako. Napiši samo najnužnije i to što brže, jednu sliku stavi i sve brzo spremi. Kad je artikl postavljen tada mijenjaj kod njega što želiš.
2015 12 15
mene isto izbacuje svako par minuta.. uzaaaaas!
2015 12 15
neće mi ni tako jooj :S probala sam i na forum objavit jednu haljinu i tu mi neće slike prikazat -.-
2015 12 15
ma dođe mi da više odustanem sa svim... ovo mi ide na živce.. koji su vrag uopće mijenjali kad je sad još gore
2015 12 15
Vrati se na staru verziju. Ni meni na novoj nista nece. Na staroj sve.
2015 12 15
ja ni nisam novu prihvatila, cijelo vrijeme sam na staroj
2015 12 15
Kak vratit na staru verziju?:-
2015 12 15
Ništa ne mogu staviti.Opišem artikl i potrošim vrijeme uzalud.
2015 12 15
e tako baš i ja... katastrofa im je sustav i organizacija, samo se pitam do kad više????!!!
2015 12 15
vratis se na staru tako da obrises history i ponudit ce ti ponovno staru. meni na novoj nista ne valja, ni uploadanje artikla, ni mijenjanje oglasa , ni oznacavanje prodanim ni brisanje artikla .. mislim uzas. Ne znam sta ce biti kad nas sve prebace na novu ..
2015 12 16