Moj profil Postavke Povratne informacije Razgovori Omiljeni Transakcije Odjavi se

Dostavite za 1 euro prvih 5000 paketa u vrijednosti preko 30 eura!

Forumi /

mojekrpice.hr /

Pomoć na stranici /

Dali se još nekom...

...izbrisao artikl s profila? Baš artikl koji je imao najvise pregleda i koji je rijedak na krpicama..bila su tek dva primjerka uz moj..stoji vec vise od mjesec dana,slike su moje,tagovi nisu "krivi". Utipkam pojam u trazilicu danas i vidim da su osvanile nove takve cipele,znaci bas identicne od strane jedne od "popularnijih" prodavaca,ali naravno troduplo skuplje od mojih. Sad mi je naravno to sumnjivo,a mozda zapravo nema nikakve veze..pa me zanimaju vasa iskustva,znam da se curama vec dogadjalo,mozda je kako se stranica radila? Slala sam poruke adminima ali nista.. [:place]
2015 12 16
Stavi opet ak ti krpe daju i stavi link u temu da uklonimo eventualne nejasnoće. P:S. onaj skupni oglas za cipele i slinčeke ti nije po pravilima. Kad se prodaje lot (slika lota), mora biti i cijena lota. Možeš u tekstu oglasa napisati da prodaješ i komadno za 10kn, ali istaknuta cijena mora biti zajednička.
2015 12 16
Mislila sam dns ponoviti oglas,ali sam izbrisala slike s moba cipela pa mi tlaka opet slikavati,ali budem sutra pa zaljepim link..hvala na inf,nisam to znala, vidila sam da netko ovako stavlja
2015 12 16
A i kad se sitim koliko se ucitavaju slike na stranici slabo mi je pri pomisli da stavljam artikl...hahaha
2015 12 16