Moj profil Postavke Povratne informacije Razgovori Omiljeni Transakcije Odjavi se

Dostavite za 1 euro prvih 5000 paketa u vrijednosti preko 30 eura!

Forumi /

Dom /

Unutrašnji prostor /

Uređenje kupaonice i rasvjeta

Pozdrav svima :) Trebala bih nabaviti rasvjetu koju ću montirati iznad kupaonskog ogledala. Pregledala sam svašta, od trgovina do njuškala, ali nisam sigurna kakva bi bila najfunkcionalnija, a oku ugodna. Bitno je i kakve su žarulje jer se uz preslabe ne vidi našminkati i obrijati - zato sam u startu otpisala neke s integriranim ledicama jer mi se činilo premalo lumena. Imate li neke preporuke?
2015 12 16
Ja sam prešla karlovac i zagreb uzduž i poprijeko,na kraju sam kupila u lokalnoj željeznariji i to lampu koja je predviđena za čitanje i samo stavila jače ledice(žuto svijetlo) i super mi je.
2015 12 16
Matirana svjetiljka sa prozirnom zaruljom. No ovisi koliko netko tolerira paljenje roznica.
2015 12 16
Maja i ja sam nekako u toj fazi da sam počela gledati najobičnije, znači na pravom sam putu :D Harpo da da, tu sam lekciju naučila na plafonjerama. No, što je roznica?
2015 12 16
Ja sam stavila na zid onaj stropni luster sa dvije žarulje, ali umjesto štange je pravokutna pločica pa izgleda zgodno za kupaonu. U pevecu sam našla. Stavit ću sliku ako želiš :) EDIT: Nije pločica umjesto štange, već štanga na pločici : D
2015 12 16
kroasan to se i meni činilo zgodno. Ne moraš staviti sliku, znam točno o čemu pričaš :D Kakve ti žarulje idu unutra?
2015 12 16
Obične žarulje sa uskim grlom
2015 12 16
Koliko kužim sve ste se odlučile za obične žarulje, a ne za reflektorice iliti spotlight. To mi već odgovara na pol pitanja :) Dalje je samo pitanje osobnog ukusa.
2015 12 16
MaJa, tak sam i ja prešla cijeli Karlovac i Zagreb u potrazi za pločicama za kupaonu i na kraju našla u Fraku :)
2015 12 16
Eh fali kvacica na z ;-)
2015 12 16
U Karlovcu imate i onu trgovinu Sve za kuću i dom koja se reklamira po njuškalu, nisu im loše cijene. Uskoro ćemo mi početi shoppingirati kod vas kako je krenulo :) Kužim Harpo, tnx :)
2015 12 16
Da, to je ta željezarija koju je maja spomenula (barem sam ja tako zaključila). Lin trgovine :)
2015 12 16
*nakon
2015 12 16
Jep lin trgovina.Ja sam pločice kupila u fera i keratermu nakoj kaj sam prošla klc,zagreb i slunj(modus mislim)
2015 12 16
samo ne neonke,to sam zatekla u stanu i ostavila,dobijem epi napad dok odtreperi i upali se... ;-)
2015 12 17
1 2 Sljedeći