Moj profil Postavke Povratne informacije Razgovori Omiljeni Transakcije Odjavi se

Dostavite za 1 euro prvih 5000 paketa u vrijednosti preko 30 eura!

Forumi /

Slobodno vrijeme i hobiji /

Filmovi, knjige, glazba /

Koje serije pratite?

Da cujem koje serije gledate :D , koje ste odgledali i koje su vas odusevile :D :D Ja u zadnje vrijeme nailazim samo na neke sa vampirima a to me stvarno ne zanima :( Pa eto ako netko ima neki prijedlog neka piiišee :))
2015 12 19
ovisi šta te zanima, pratim cijelo čudo serija, dosta i vampirskih međ njima al to te ne zanima :P
2015 12 19
zadnje sto sam odgledala sve sezone je orange is the new black i serija mi je brutalna, a prije toga sam young and hungry ali samo 1 sezonu posto drugu ne nadem sa prijevodom( a ne da mi se gledat na eng onda moram bas razmisljat hahah :') :') ), tako da dolazi sve u obzir osim tih sa vampirima to me bas ne privlaci kao ni nesto na foru CSI
2015 12 19
American horror story mi je najbrutalnija u zadnje vrijeme al ono nadnaravne je tematike osim 4 sezone. Scorpion mi je zabavna serija, onda imaš Castle. The big bang theory, Arrow, Flash, Blunt talk, Broadchurch, Crims, Detectorists, Elementary, Gotham, Grimm, Heroes, Heroes reborn, Plebs, Shameless, Stitchers, The frankenstein chronicles, poldark, The musketeers, Vicious pa sad guglaj, možda ti se nešto svidi, ovog sam se sjetila sad :)
2015 12 19
uu koliko serijaa hvalaa :))
2015 12 19
Game of thrones The Originals (al to je vmpirsko pa te vjerojatno ne zanima :D) Da Vinci’s Demons Mr.Robot pokusaj nesto od Toga : - )
2015 12 20
American horror story je ok, ali zadnje dvije sezone su po mom mišljenju totalni promasaj.
2015 12 20
Ja sam bas puno serija pogledala,i manijak sam kad se navucem ne prestajem dok ne pogledam sve sezone,skoro sam pretty little liars,deviovs maids,mistresses jer volim takav tip serija i sve mi se svidjaju cekam da snime slijedece sezone :))
2015 12 20
Ja pratim Game of thrones ali pošto je to od sezone do sezone, između gledam Empire (glazbena serija više za razbibrigu) i Breaking Bad pošto nisam odgledala do kraja. Inače sam kao prava "treba" nekad prije obožava Gilmorice i Gossip Girl i seriju za koju nikad ne bih pomislila da ću pogledati sve sezonem a nekako mi je bila ipak simpa je Hart of Dixie :D inače obožavam serije max...
2015 12 20
ja svasta isto gledam :D vampirske dnevnike, the originals, beauty and the beast, arrow, the flash, poldark, black sails, once upon a time, salem, game of thrones, bates motel, call the midwife, mad men, penny dreadful i td... no outlander me definitivno odusevio, jedva cekam 2. sezonu, uh oh :D
2015 12 20
ja nisam ljubitelj novih serija, ali pratim walking dead (iako mi je grozna :D ) i pogledala sam nešto vikinga, čisto radi polugolih bradatih tetoviranih muškaraca. inače je serija katastrofa :D
2015 12 20
BijouEssi... navela si baš sve serije koje I ja pratim :) pa ću samo reći da potpisujem tvoj post :) :)
2015 12 20
Supernatural, sada je 11 sezona, trenutno na season break, ali odlicna je serija dvojica brace spasavaju svojet od vukodlaka mitskih bogova i cudovista, kasnije sve zanimljivije, tj na pocetku je epizoda svaka vise sama za sebe kasnije sve postaje povezano, jako zanimljiva serija, ja sam sve sezone pogledala unutar 2 mjeseca zgodni glumci, ako imas kakve strahove od cudovista proci ce te :P il ces bar znat kaak ih zaklat haha
2015 12 20
Supernatural, ima 11sezona za stici trenutno ali je preodlicna serija ja sam sve ljetos stigla u manje od 2 mj bilo je na hrtu neko vrijeme Lovci na nadprirodno
2015 12 20
bome svasta pratite :) sada imam hrpu materijala :D ako netko nije gledao orange is the new black neka pogleda, mene serija odusevila i jedva cekam sezonu 4 :D
2015 12 20
1 2