Moj profil Postavke Povratne informacije Razgovori Omiljeni Transakcije Odjavi se

Dostavite za 1 euro prvih 5000 paketa u vrijednosti preko 30 eura!

Forumi /

Slobodno vrijeme i hobiji /

Filmovi, knjige, glazba /

Koje serije pratite?

EllyRi - haha, a ono... ako je povijest ili fantasy (ili kombinacija oboje) u pitanju, ne mogu ne pogledati, to se ne propušta... ~(^з^)-♡
2015 12 20
BijouEssi, Isto I ja, fantasy I povijesno, kombinacija je najbolja... A I glumci su isto sve melem za oči... napasla sam oči na Vincent the Beast sad sam prešla na Salvatore brothers :) :)
2015 12 21
Being Mary Jane :) odlična je, pogledaj si najavu ili bar prvu epizodu :") :")
2015 12 22
Dosad sam pogledala cijelu Gossip Girl i to to tri puta, svih 6 sezona, Sex and the city, od serija koje su se završile. Također sam gledala sve epizode koje su izašle do sad od Pretty Little Liars, American Horror Story, Devious Maids i Scream queens. Moji favoriti su definitivno GG, PLL i Devious Maids :)
2015 12 22
Otkud da ja počnem, jaooo. Doctor Who (meni najdraža, no definitivno nije za svakoga), American Horror Story (također, ne baš za svakoga), Supernatural, Sherlock, Orange is the new black, Game of Thrones, Teen Wolf, Suits, Ghost Adventures (nije serija...više kao Ghost hunters, ali bar meni osobno puno realističnije), You're the worst (pregenijalna serija za one koji vole crni humor i sarkazam), 2 broke girls, Jessica Jones, Agent Carter, Community, New Girl....da ne pričam o onima koje samo stoje da ih pogledam...pft. xd
2016 01 06
Narcos je super serija 😆 jedva cekam drugu sezonu
2016 01 24
The Affair, Shameless us version, Penny Dreadful
2016 01 27
The Middle, Gilmore Girls i My So Called Life <3 meni osobno najdraže serije. ove novije (koje su navele cure u prijašnjim postovima) mi nemaju ono nešto ka šta to imaju ove tri serije poviše. @diabolique, narcos je neloša serija, odgledah samo dvi epizode dosada. pablo je faca :D :D :D
2016 02 05
amo još o serijama! ko prati gilme? :D :D
2016 02 06
1 2