Moj profil Postavke Povratne informacije Razgovori Omiljeni Transakcije Odjavi se

Dostavite za 1 euro prvih 5000 paketa u vrijednosti preko 30 eura!

Forumi /

Informacije za korisnike /

O korisnicima stranice mojekrpice.hr /

Prevarena od Jagodica55

Od doticne korisnice sam kupila Furla metropolis mini torbicu roze boje, koja je bila oglašena, vjerujem da je se mnogi sjecaju, kao original. Uplatila sam joj 1400kn plus 15kn postarine. Ona je tvrdila da je kupljena prije mjesec dana, ali da ju prodaje jer je premalena, a da je cijena iznimno realna s obzirom da je takva u Furla ducanu preko 1800kn. Nazalost, doticna je oglas vjesto izbrisala cim sam rekla da kupujem, a ja nisam imala razloga nevjerovati joj sukladno cijeni i njenim povratnim informacijama. Navodno je torba prethodno bila rezervirana, a ja sam joj rekla da se javi ukoliko se oslobodi, kako je na kraju i bilo, time se sada brani kao razlogom da mi ne vrati novac, jer je od svih ljudi bas meni prodala (osjecam se pocasceno). Toribca je stigla i na prvi pogled zaista izgleda dobro, no unutrasnjost poklopcica mi je bila neobicna, jer materijal je nalikovao na imitaciju koze, a toba nije imala miris koze. S obzirom da sam otisla u inozemstvo, odlucila sam autenticnost provjeriti u samom Furla ducanu gdje su moje sumnje potvrdjene. Gospodje u ducanu su kontaktirale samu italiju te provjeravale sifru, slikale torbicu, slale drugima fotografije, pregledavele ju, te na kraju potvrdile da je premeka, sifra je nepostojeca i nalazi se na sasvim drugom mjestu, a poklopac nije kozni. Uglavnom, cijela torba je premekana da bi bila prava, a njena boja nepostojeca i nije je bilo u niti jednoj kolekciji.
2015 12 21
Potkrijepljena informacijama vratila sam se s puta i odlucila kontaktirati korisnicu koja je u vise navrata mijenjala pricu i nije bila spremna na suradnju te ovim putem stavljam nasu prepisku i njene podatke, a dalje nastavljam raditi na tome da nadlezne sluzbe raegiraju.
2015 12 21
HR 9723300033141189600 Ana Tokić Splitska banka Šubićeva 55, Solin
2015 12 21
Bravo draga na hrabrosti tolike kn dati ovako na krpicama!tko zna,možda je i ona mislila da je orginal!probaj je opet kontaktirati!ovakve stvari kupovati u dućanima,šta je sigurno,sigurno je!ja bi se bojala kupiti!
2015 12 21
Ma uzas treba to sve pobit.. Oce ti vratit sumu novca il kaj?
2015 12 21
Istu torbicu sam nakon malo trazenja uspjela naci na aliexpressu za 57$, isti izgled iznutra kao i iz vana, tocno ono po cemu se razlikuje od originala. Pokusat cu priloziti slike komunikacije.
2015 12 21
Nazalost nije je vise bilo u zagrebu, a strasno sam ju htjela, stedila sam si novce za nju jer sam student, da bi me na kraju netko zavaljao, no necu stati dok ne uspijem vratit novce i prijavit ju svim nadleznima. Novce ne zeli vratiti i ne zeli komunicirati u tom pravcu.
2015 12 21
bogme dobra božićnica
2015 12 21
Malo ipak previše za kupnju ovdje na krpicama...nadam se da ćeš povratiti novac sretno!!!!
2015 12 21
Moze li mi netko reci kako da stavim slike gore preko nekog programa gdje ce slika biti vidljiva?
2015 12 21
Zao mi je, stvarno su dobrane pare u pitanju. Dosta je riskantno takve skupe stvari kupovati ovdje.. da ste barem bile iz istog grada pa otic odmah provjerit ili da ti je poslala sifru da ti sama provjeris.. Ali kasno je pametovati, nadam se da ce ti u najboljem slucaju vratiti novce bez daljne prepirke, a ti je za sad objavi na svim prevarantskim temama itd...
2015 12 21
Za to je sada kasno, naravno, krenula sam od sebe, a s obzirom da torba zaista iz vana izgleda kao original, i koza i hardver nisam imala razloga sumnjati, a korisnica je sve napisala u opisu plus sta je imala preko 70 pozitivnih povratnih. Nazalost na opip nije tako, a ni unutrasnjost. Da nisam isla provjeriti vjerojatno ne bih poduzimala nista.
2015 12 21
Daj link od te korisnice jagodice
2015 12 21
Možda griješim , daj Bože , al čini mi se da svoje novce nebuš dobila. Iz njenog odgovora na tvoju negativnu , vašeg razgovora i komunikacije , sve se lijepo da iščitati. No , možda ipak...nekak ...probajte se dogovoriti. I nemoj odustati !
2015 12 21
bok, suosjećam s tobom i istovremeno opravdavam tvoj bijes i jad zbog ovoga što ti se dešava. čitala sam sada vašu prepisku i u cijeloj toj priči argumenti Jagodice55 djeluju vrlo "tanki" i krajnje neuvjerljivi. Na temelju takve razmjene poruka i ja bih zasigurno bila apsolutno uvjerena da me prodavačica nasamarila i to svjesno. Možda griješim, ali iz raznih iskustava koja sam prošla, što na ovoj, što na drugim stranicama gdje se vrši prodaja i kupnja, mislim da sam, na tvoju žalost ipak u pravu. Budi ustrajna u svom nastojanju da povratiš novac, jer na to imaš apsolutno pravo, iako su ljudi danas toliko beskrupulozni da ne prezaju ni pred čim, pa ni pred prevarama koje su tako očite! Držim ti fige ! Sretno i svakako nas obavijesti o ishodu ove ružne priče!
2015 12 21
1 2 3