Moj profil Postavke Povratne informacije Razgovori Omiljeni Transakcije Odjavi se

Dostavite za 1 euro prvih 5000 paketa u vrijednosti preko 30 eura!

Forumi /

mojekrpice.hr /

Pomoć na stranici /

Zašto su slike sa interneta zabranjene???

Zašto mičete slike kada netko stavi sa interneta?? Išla kupit nekaj od jedne cure i stavila joj link da bi to kupila i onda joj maknete sliku i sad nezna kaj želim jer nemre otvoriti da vidi... Baš glupo.... Mislim kužim to da se vidi proizvod u originalnom stanju ali uvijek je recimo ljepše vidjeti kako neki komadić oblekice stoji na lutci ili na nekome nego slikan samo onak kak visi na vješalici... a nemaju možda svi lutku doma da slikaju na njoj ili nemogu slikati na sebi jer ima broj ne odgovara... haaaa? dajte pustite te slike sa neta, kaj vam je??
2015 12 24
Cesto slike sa neta uopce ne liče na artikl koji se oglašava, pogotovo oni artikli sa ebaya i tih stranica
2015 12 24
Mislim da smije bit jedna fotka s neta, ali nikako ona prva, koja se prikazuje dok još ne klikneš na oglas.
2015 12 24
Da.možeš staviti ,ali ne kao prvu.Ta prva mora biti tvoja slika,a u ostale slike možeš staviti sa neta tako da se može vidjeti otprilike kako nešto stoji
2015 12 24
aha da da , kužim, pa domro ako je tako onda je to uredu, samo mislim da cure koje prijavljuju to moža gledaju sve slike, ko će ga znati :) ali evo to je ok, staviš jednu kaj si sama slikala i onda neke koje su slikane di se vidi kak stoji... to se nebi recimo trebalo brisati :)
2015 12 24