Moj profil Postavke Povratne informacije Razgovori Omiljeni Transakcije Odjavi se

Dostavite za 1 euro prvih 5000 paketa u vrijednosti preko 30 eura!

Forumi /

mojekrpice.hr /

Pomoć na stranici /

Problem s novim krpicama

Pozdrav!Do sad sam bila na starim krpicama i sve je bilo ok,sad sam na novom dizajnu i imam problem pa vas molim ako netko zna da pomogne. Naime nemam nigdje ponuđeno da izaberem veličinu(broj),cijenu.Imam samo osnovne kategorije obuća,odjeća i to ali onda moram gledati sve po redu.Probala sam ukucati u tražilicu čizme 38 ali ne mogu birati cijenu,grad i to.Eto ako netko zna nek mi kaže!Unaprijed hvala
2015 12 27
Ja se nisam danima mogla prijavit, a dogovorila sam kupnju i nisam mogla do podataka, bilo mi je neugodno jer se nisam mogla javit ženi, hvala Bogu pa danas radi kako treba, uspjele smo se dogovorit :)
2015 12 27
Kako da uđem u povijest razgovora trebaju mi podaci za uplatu koje mi je prodavacica poslala. Uglavnom nova stranica krpica mi ke katastrofa kad bi mogla nazad na staru ....
2015 12 27
i ja bi nazad na stranu ,ne mogu dodati nove artikle,počnem ali ništa ne daje
2015 12 27
Jel da, @miki imam isti problem. Doduse meni je tako i na starim i na novim, ne razumin zasto, sta se desava.
2015 12 27
Kod nove verzije sve mi štima sem foruma. Dakle, ogroman prigovor na forum koji nema opciju da se prestane pratiti tema, a i Nedavne teme nisu u listi kao prije. Na tome treba poraditi jer je grozno...
2015 12 27
Meni su danas obrisani svi artikli.. oko 50 njih.. od tih 50 tri oglasa su imala slike s interneta, i okej da se oni obrisu. Ali svi?!
2015 12 27
Cure, a da se prebacite na stariju verziju?! :)
2015 12 27
@CmelicaaMaja, teach me master :D
2015 12 27
Meni je nova stranica opcenito losa. Neznam, mozda je navika, ali stara je bila puuuno preglednija, jednostavnija... Jednostavno bolja!! Da se bar vrati na staro!!✊
2015 12 28
Ja ne mogu uploadati ni jedan artikl, nema sanse. Ovo je za pocupat sebi kosu od zivaca.
2015 12 28
Ovo je prestrasno..Preko mobitela ne mogu uci u razgovor uopce, ne mogu postavljati nove artikle.itd..Ocajna je nova stranica 😲
2015 12 28
Kako doci do podkategorija? Odjeca-majice,hlace,jakne....???
2015 12 28
Meni je nova stranica jako jako losa!!! No, umjesto da se bavimo dizajnom, mislim da bi se trebali pozabaviti time da ovo ne postane legalno mjesto sitnog kriminala!!! Ja sam ovdje cca 3 godine, i nikad ne nitko nije prevario... Izuzev zadnja 3 dana kada su me prevarile 2 cure, ... Osobe koje se bave takvim radnjama trebale bi se nazvati pravim imenom= lopovi.. Stoga, treba poraditi na tome da se nemoze otvoriti xy profila... Postoji oib, broj racuna itd.... Ako se ovako nastavi, nece biti dobro!!!
2016 02 18