Moj profil Postavke Povratne informacije Razgovori Omiljeni Transakcije Odjavi se

Dostavite za 1 euro prvih 5000 paketa u vrijednosti preko 30 eura!

Forumi /

mojekrpice.hr /

Pomoć na stranici /

Molim admine da mi odgovore.

Lp admini ove stranice. Mene samo zanima : Dali je ova stranica moje krpice napravljena samo za rabljenu robu ? Znaci da se na krpicama nesmije prodavat nova roba ? Molim da mi malo pojasnite. Hvala [:poljubac]
2015 12 28
Smiješ prodavati i odjeću koja je nova i s etiketom; recimo, kupila si nešto što ti se na kraju ipak ne sviđa ili ti ne odgovara veličina, ili si dobila na poklon, itd. Ne smiješ samo preprodavati, tipa naručivati sa eBaya i sl. stranica.
2015 12 28
Meni je admin obrisao SVE artikle (njih 50).. Kad sam pitala zasto, odgovor je bilo da on/a "misli da je problem bio u preprodavanju desigual robe" a ja nisam imala ni jednu desigual stvar na profilu! E pa nek mi neko napise kako napraviti onu peticiju za micanje admina jer kad mi pukne mi pukne.. Sigurno nemam vremena ni volje uspocetka slikati svaku stvar koju sam imala na profilu, glavno da se meni micu stvari koja imam 100+ pozitivnih ali prave prevarantice su i dalje tu
2015 12 28
A jesi mozda preprodavala fake mac ruž?
2015 12 28
Prodavala sam fake mac ruz :) Razlika je, uostalom moje je misljenje da je onda mogla ta dva oglasa obrisati, a ne sve.. Ili barem znati koga blokira iz kojeg razloga da onda zna odgovoriti korisnici kad ju pita..
2015 12 28
agitar... - da je bio problem u preprodavanju onda bi ti admin blokirala profil, ovako si samo ostala bez artikala.. Vjerojatno su ti fotke ili šta već kršile pravila.. Kolaži, slike s neta, kriva kategorija, ...? ima negdje tema gdje su sva pravila
2015 12 28
Provjerit cu u pravilima ali velim.. dva/tri max artikla su mi imala sliku s interneta kao prvu, i priznajem da sam tu bila kriva.. ali brisanje ostatka (45) artikala :S :S + najvise me smeta to sto ne zna zasto je brisala :D Al ajde, sad je vec sve gotovo :) Kako vi rekli nasi politicari, idemo dalje :') :')
2015 12 28
krivi tagovi možda?ako si označila npr.mango hlače sa :zara.H&M,mango,ugg i ostalo..
2015 12 28
Molim admine da mi kazu kada cu ja moci pretrazivati predmete koji me zanimaju jer me ovo izluduje...nemam uopce opciju kad npr. zelim vidjeti obucu da mogu oznaciti koju vel zelim nego moram ko' budeala sve listati i tako za sve kategorije,bdw nwmw mi u omiljenima vise od pola stvari
2015 12 28
to ni meni ne radi prek moba
2015 12 28