Moj profil Postavke Povratne informacije Razgovori Omiljeni Transakcije Odjavi se

Dostavite za 1 euro prvih 5000 paketa u vrijednosti preko 30 eura!

Forumi /

mojekrpice.hr /

Pomoć na stranici /

Zašto su neki 'preprodavači' obrisani, a neki nisu?

Molim admina odgovor na pitanje, jer jednostavno je glupo da su se nekim curama izbrisali dućani, a neki očiti preprodavači su ostali i to u TOP ČLANOVIMA? U čemu je stvar?
2015 12 29
Adminke imaju samo po dvije ruke i ne stignu sve odjednom. Tako je rečeno na drugoj temi :D
2015 12 29
Gledam vec danima se na pocetnoj vrte jedne te iste maxinova jos u naslovu pise " ostalo samo 36,37 brojevi". Mislim da za to ne trebalo toliko vremena. Ako ih vide svi cim se upale krpice
2015 12 29
uz onu cetku koja cuda radi od kovrcave kose. :D
2015 12 29
e to mi je najjače! hahahh :D
2015 12 29
Ja sam cesto kupovala kod cure katrin sto me imala robu iz outleta calcedonia i stelablu sa kozmetikom testerima. Ne kuzim zasto su blokirane.
2015 12 29
AnitraMartinA evo ti odgovora. "Svi korisnici koji do tog roka ne preprave svoje profile (dakle i oglase i informacije na profilu), biti će blokirani bez prethodnog upozorenja. Neće biti mogućnosti vraćanja profila ili otvaranja novog." one su doslovno dobile rok da PREPRAVE svoje profile. hahaha jer nakon što preprave više ne preprodaju. i nitko ništa ne vidi, ne čuje i ne zna. hahaha to ti je kao kad netko raspiše natječaj za posao za svog rođaka.....čistka u top članovima je bila i prošla, neke koje nisu rođaci su obrisane, a ostale su shvatile mig.
2015 12 29
ivalorena, izgleda da nije ni to razlog. stellablu je bila prepravila svoje oglase, a ipak je blokirana.
2015 12 29
valjda ih nije uspješno prepravila., nemam pojma. nije valjda napisala da je sva ona kozmetika korištena.....? ali, u konačnici, nebitno. očito nije bila rođak. neke su povlaštene, nema se što drugo reći.
2015 12 29
Baš to, neke su povlaštene. Samo kaj nikako ne mogu shvatit kaj donose neka pravila ili nakon godina toleriranja svega se odluče da ipak pravila treba poštivat i onda je to aktualno samo dan-dva pa tko je kakve sreće.
2015 12 29
ma, gea, možeš shvatiti :) :) sjeti se, pisalo se da je bilo nekih provjera stranice, bilo je prijava policiji radi svih ovih silnih prijevara, skrenula se pažnja na stranicu......sjećaš se? što je od toga svega istina, nemam pojma. one koje su o tome pisale već dugo šute. ali ako vrijedi ona da gdje ima dima, ima i vatre - ovi potezi nisu iznenađenje. malo se pomelo oko, ali ne i ispod tepiha :)
2015 12 29
Pa smatram da, ako su se već primili toga, su to trebali odradit do kraja. Ako policija češlja stranicu teško da će proći bez posljedica zato kaj je obrisano 10-20 profila, a očiti preprodavači još iskaču na naslovnici, u top članovima.
2015 12 29
Trebalo bi sve te preprodavače bojkotirati, ako već nisu svi obrisani jer se to očito išlo "po babi i stricu". Ako nitko neće od njih kupovati ... jer u top članove nišu došle same od sebe ljudi sa krpica su od njih kupovali i na taj način ih podržavali u tome što rade.
2015 12 29
a chanel sta nice. sve original do originala. a cijene povoljnije bit ne mogu :D
2015 12 29
Rascjepukat će profil na još par komada i što si napravio? Ništa...
2015 12 29
1 2