Moj profil Postavke Povratne informacije Razgovori Omiljeni Transakcije Odjavi se

Dostavite za 1 euro prvih 5000 paketa u vrijednosti preko 30 eura!

Forumi /

Slobodno vrijeme i hobiji /

Filmovi, knjige, glazba /

Preporučite mi!

neke dobre trilere,psihološke i horor filmove svašta nes trazim,ali nikako da ubodem nešto dobro [:smije] [:sramezljiv] Fala
2015 12 30
Ako voliš filmove po istinitom događaju, pogledaj Into the wild (2007). Pogledala neki dan, film je odličan.
2015 12 30
hvala Vanna hoću :)
2015 12 30
Sinister, As above so below (odlican o katakombama ispod Pariza), Darkwoods 2 (onako klasican)-horori Triler-horor 13sins, triler akcija The absent one, a definitivno preporucam The 33, nisam sigurna u koju kat.spada, ne spada u navedene ali drzi paznju i odlican..prema istinitom dogadjaju.
2015 12 30
The human centipede, bolestan. Prvi dio sam odgledala jedva a ostale ni ne pomisljam..Inace meni osobno najbolji Jigsaw, svi djelovi.
2015 12 30
aa jigsaw mi je odličan sve sam pogledala,i ovaj human centripede,3.dio je loš,al je lud svakako film,nisam ovaj darkwoods pogledala taj ću i the 33,hvala sonja :D
2015 12 30
Nije bas neki horor, ali drama otprilike koju treba pogledat!!
2015 12 30
Thnx svakako pogledam😉😤
2015 12 30
Sonja90 sta si uspijela pogledati human centipede :)))) ja sve nesto gledam trailere ali previse mi je bolestan, samo kad gledam trailere sve ovaj dio oko guzice me boli :)))) a inace sam i gadjiva :)))))) Meni je bio ok sinister, the women in black (odlican).....auuu masu sam ih gledala, jer i ja volim takvu vrstu filmova...sad cu bas malo proguglat jer se ne sjecam tocnih imena :)
2015 12 31
The descent, annabelle, the others, the conjuring, meni jedni od boljih :)
2015 12 31