Moj profil Postavke Povratne informacije Razgovori Omiljeni Transakcije Odjavi se

Dostavite za 1 euro prvih 5000 paketa u vrijednosti preko 30 eura!

Forumi /

mojekrpice.hr /

Pomoć na stranici /

problem s internim porukama/razgovorima

već nekoliko dana imam problem s internim porukama/razgovorima na krpicama. Taman sam trebala dogovoriti kupovinu sata i da mi ženica pošalje br računa za uplatu i ništa. Također nisam dobila odgovor na sljedeća 3 upita drugim krpičarkama. Kada provjerim kada im je bio zadnji login stalno mi piše prije par sekundi, isto tako opet kod refresh opcije ponovno piše par sekundi a trebalo bi biti oko minute. Očito se nešto dešava s internim porukama i one ne dolaze do krpičarki. Da li još netko ima ovakav problem ili je stvar u meni?
2016 01 01
Koliko znam, nemam taj problem, ali neke korisnice su se žalile da ne radi inbox. Probaj s drugog browsera. Otkad je došla nova verzija krpica, ja sam još uvijek na staroj al prijavljujem se preko Google Chrome-a i to u Private browsingu, i nikakvih problema, ni s učitavanjem artikala ni s porukama. Na Chromeu ti je Private browsing ctrl+shift+N, probaj.
2016 01 01
evo probala preko private browsing i opet isto, nema odgovora i opet piše zadnji login prije par sekundi
2016 01 01
Minkica poslala sam ti poruku, vidi jel ti došlo.
2016 01 01
Ja u razgovor mogu uc jedino iz maila :-(
2016 01 01
Meni ne stiže ni na mail,mogu komunicirati samo sa kupcima koji imaju moj broj moba.
2016 01 01
Ja imam isti problem s internim razgovorima...uspjela sam kupiti nekoliko stvarčica, ali prodati, tj. odgovoriti na upit ne mogu nikako.
2016 01 01
Pozzz,,ja isto imam taj problem,ne mogu otvorit razgovor i odgovoriti na poruju
2016 01 01
ni meni ne otvara poruke, nove su krpice katastrofalno lošije
2016 01 01
Ja ne dobijem nikakv mail da imam poruku,niti vidim razgovor dok ne uđem preko stare verzije.Bez obzira hoće li se suradnja ostvariti ili ne,svakako bih voljela odgovorit na poruku.Zna proći i po nekoliko dana dok ne uđem preko stare verzije,ispada da sam nezainteresirana za suradnju.
2016 01 04
Ja ne dobijem nikakv mail da imam poruku,niti vidim razgovor dok ne uđem preko stare verzije.Bez obzira hoće li se suradnja ostvariti ili ne,svakako bih voljela odgovorit na poruku.Zna proći i po nekoliko dana dok ne uđem preko stare verzije,ispada da sam nezainteresirana za suradnju.
2016 01 04