Moj profil Postavke Povratne informacije Razgovori Omiljeni Transakcije Odjavi se

Dostavite za 1 euro prvih 5000 paketa u vrijednosti preko 30 eura!

Forumi /

mojekrpice.hr /

Pomoć na stranici /

ne mogu uploadati nove stvari

Jel jos netko ima ovaj problem,znaci dva puta sam sve ispunila za upload nove stvari i kad kliknem da se oglas digne nista se ne dogadja :( a i cini mi se da mi poruke ne rade,s jednom curom sam dogovarala da se nadjemo ali mi sad ne odgovara,a vidim da se jos ljudi zali da poruke stekaju...ima li nade da ce se sve to popraviti?
2016 01 04
Me 2...već par dana :(
2016 01 04
Čemu 100 istih tema? ta tema je vec par puta postavljena i o tome se raspravljalo..... samo prelistaj malo!
2016 01 04
Ajoj cemu sto istih tema,zato sto se uopce ne mogu snaci na forumu,kad odem na temu gdje se prijavljuju bugovi,ne mogu nac zadnji post koji sam poslala.Ispricavam se sto sam otvorila ovu temu ali jednostavno se tesko koristiti stranicom,a da ne kazem kako iritira kad sve ispunim i pokusam uploadat i nista i onda moram opet,kad mi ne dolaze poruke a dogovaram se za primopredaju i sl.
2016 01 04
Svima nam je isto....... probaj se vratiti na staru verziju krpica ako si na novoj, manje ce ti stekat!
2016 01 04
Ja sam na staroj i ne mogu uploadati i tražim stare teme ali ne mogu naći,
2016 01 04
A znam al evo bas me ovo sad iznerviralo,jer sam htjela nabrzinu stavit nesto a sad mi je sat vremena otislo na to a nisam napravila nista.Zatvorila bih i ovu temu da znam kako,a na prijavi bugova sam morala listat do 69 str da nadjem svoj post.A nista cekat cu da se sve popravi,ne znam kako bi na staru verziju, ja sve preko moba radim,nadam se da ce se srediti uskoro,hvala ti i ispricavam se jos jednom na temi,ako netko zna kako,nek je obrise ;)
2016 01 04
Procitala sam jedan post...da funkcionira ako prilikom postavljanja novih artikala stavite samo 1 sliku..i samo 1 tag...da ide!:) Poslije toga prepravljate ostatak!:)
2016 01 04
Ja od kad sam prešla na staru ne šteka mi ništa........ Pokušaj obrisati cijelu povijest/kolacice/itd...... i onda ponovno uci na krpice!
2016 01 04
Draga Brdosuza ja sam uspjela sada ovako kako ste napisali!!! :) Meni je pomoglo ponovno otvaranje iste teme :)
2016 01 04
Bas mi je drago!:) Eto izgleda da tako funkcionira...pa pokusajte cure tako..heroini je uspjelo!:)
2016 01 04
Meni nista ne pomaze i ne mogu danima staviti artikle
2016 01 04
ni meni neće, iako sam pokušala sa jednom slikom i jednim tagom.... ništa se ne događa kad kliknem "uploadaj artikl" bezveze
2016 01 04
evo, uspjela sam ali sam ovaj put upisala nešto u svako pojedino polje, baš svako čak i veličinu (za infinity šal) i materijal i sad mi hoće, ali čim jedno polje ostavim prazno, ništa probajte, možda i vama krene
2016 01 04
Ni ja ne mogu -.-
2016 01 04
1 2