Moj profil Postavke Povratne informacije Razgovori Omiljeni Transakcije Odjavi se

Dostavite za 1 euro prvih 5000 paketa u vrijednosti preko 30 eura!

Forumi /

Slobodno vrijeme i hobiji /

Filmovi, knjige, glazba /

Morgen,e book?

Dali se isplati kupiti ebook reader ili je knjiga zakon? Jutar zenske 😀😀 [:smijesi]
2016 01 05
Jutro... Knjiga! Meni knjiga... Obozavam citati, a ta radnja je meni potpuno, skoro polisenzoricko iskustvo. Miris, dodir, zvuk itd... Ne moze mi to zamijeniti nekakav citac,tablet..... A mozda sam samo staromodna.. :)
2016 01 05
Ja identicno mislim,iako me nagovaraju jdr se knjige mogu u pdf u skidati,mislim da mi to ne bi bilo to!
2016 01 05
Meni definitivno nije...a nisam bas toliko zatucana da nisam htjela probati.... Ali ne, ja cu se drzat papira dok postoji... Mada nemam nista protiv, ko voli nek izvoli...
2016 01 05
kad se uzivis u knjigu def ti nije na kraj pameti razmisljati dali ju citas sa papira ili kindla to sto ga ne zelis ne znaci da si zatucana, svasta s tobom : ) meni je praktican, pogotovo jer citam i strane knjige koje je tesko naci kod nas, ustvari ne tesko, nego ih i nema, na kompu ne volim citati pa sam sve to nosila na printanje....ovako samo prebacim na kindle i to je to
2016 01 05
Suzy sta kazeš onda valja isprobati?
2016 01 05
ne znam ja, ne nagovaram te hihihi pa da budem kriva xD samo kazem da je meni praktican, ako ga kupis javi se u inbox, sprzimm ti na dvd knjiga i posaljem ima oko 6 tisuca knjiga
2016 01 05
Probati u svakom slucaju... Ja se vratih papiru,al Vama se mozda vise svidi ovo..
2016 01 05
Suzy, nisam mislila da sam zatucana jer mi ne odgovara... Nego u smislu da sam protiv,a nisam isprobala... Ali jesam probala, pa se vratih knjizi... A Flapper, bilo bi dobro amo imateod koga posuditi da isprobate, prije nego se odlucite na kupovinu..
2016 01 05
razumijem, jer i ja jos uvijek kupujem i papirnate knjigice : )
2016 01 05
Ja sam za papir.... pokušala sam sa ekranom ali bole me oci! Smetaju mi te tockice i svjetlo pa se naprežem bzvz
2016 01 05
imam nek frendove koji imaju readere ,pa ću posuditi od njih ,ako mi budu dali jer su svi jako uzivljeni u svoje čitače :D :P mene je uvijek drzao bas to miris i listanje knjiga ,a volim i u biblioteku ući,ali probam pa se javim , hvala Suzy za przenje ,javim se ako se odlučim :)
2016 01 05
Joj, stvarno, al stvarno nemam vise kam ni policu pribit na zid... Al kad naletim na dobru knjigicu, nemam kocnica... :)/
2016 01 05
kod mene nema nikakvih tockica, doslovno izgleda kao papir, imam Kindle Paperwhite , moze se podesavati svjetlo, tj da pozadina (papir) bude svjetlije ili tamnije
2016 01 05
Meni je bilo mučno čitati knjige tako, ekran bliješti, glava me počne boliti, oči ispadaju. Živjele prave knjige ;)
2016 01 05
1 2