Moj profil Postavke Povratne informacije Razgovori Omiljeni Transakcije Odjavi se

Dostavite za 1 euro prvih 5000 paketa u vrijednosti preko 30 eura!

Forumi /

mojekrpice.hr /

Pomoć na stranici /

Gdje se vidi.....

Gdje se može vidjeti tko je sve stavio artikl u omiljene. Kad idem na profil, na svoje vlastite artikle, ne vidim tko ih je sve stavio u omiljene, tj. kome se sviđa?
2016 01 05
Odjaviš se s krpica i upišeš u google ime profila i onda kad odeš na artikli vidiš tko ih je stavio.
2016 01 05
plavuska, bome nije ni tako, nema ništa
2016 01 05
...i mene to zanima...
2016 01 05
Kako vidjeti npr. u rubrici nakit zelim gledati samo naušnice? Zašto nekad mogu, a nekad ne mogu staviti novi artikal u prodaju? Tnx!
2016 01 05
zasto jos uvijek ne postoji kategorija "tenisice" ? :((((
2016 01 05
Bilo je tako moguče vidjeti, sad ne znam vratila sam se na stare krpice.
2016 01 05
neke poruke mi dolaze u pretinac a neke mogu vidjeti samo u razgovorima na stranici, meni se nove krpice ne svidaju, sve sam manje na njima
2016 01 05
> plavuska: > Bilo je tako moguče vidjeti, sad ne znam vratila sam se na stare krpice. kako se mogu vratit na stare krpice
2016 01 06
Ima li netko ideju zašto su izbacili tu opciju-vidjeti kome se nešto naše sviđa? Ono, cijeli ovaj redizajn mi nema logike..nije mi jasna ideja vodilja... Pretpostavljam da je cilj poboljšati stranicu a dobio se ovaj mišmaš..nemam pojma da sam tek došla i trebam se snaći ovdje, brzo bih odustala..nije pregledno i ne ide nama, korisnicima, na ruku... Kao da smo mi tu radi njih a ne oni radi nas...svašta
2016 01 08