Moj profil Postavke Povratne informacije Razgovori Omiljeni Transakcije Odjavi se

Dostavite za 1 euro prvih 5000 paketa u vrijednosti preko 30 eura!

Forumi /

mojekrpice.hr /

Pomoć na stranici /

bijelee starkee pomooć

curee trebam pomoć :/ znači bila sam na dočeku u klubu u bijelim starkama i imaju neke crne fleke probala sam ih oprat u mašini pa s deterđentom za suđe i bijelom krpom pa pastom malo je sišlo, imate li vi neki savjet?
2016 01 09
ovisi od cega su... Ja sam onu gumu na svojima prala sa pastom za zube i starom cetkicom, pustis da stoji 15 min i cudo :D a za tkaninu tesko je reci :/
2016 01 09
Stavi ih u vešmašinu sa tekućim detrđentom direktno u bubanj, ako imaš malo Veniša stavi i njega ali malo, meni su ispale savršeno
2016 01 09
probaj ih preko novi ostaviti u vrucoj vodi s nekim deterdentom, onda ujutro ih izribati sa praskom i cetkicom za zube pa nakon toga u vesmasinu
2016 01 09
Ako peres u masini starke brzo ce ti se razlijepiti, peri ih inace rucno. Dobro i dugo ih natopis u prasku i vodi i s lakocom ces ih cetkom oribati. Za mrlje probaj izmijesati 2 zlice praska za bijelo+ 2 zlice octa i 2 zlice hladne vode pa dobro natrljaj mrlje i ostavi nekih 2 sata da stoji pa operi. To je univerzalna smjesa za mrlje kojom ja ocistim gotovo sve. Ako ti bude malo samo uduplaj sastojke
2016 01 09
hvalaa vaam curee :)
2016 01 09