Moj profil Postavke Povratne informacije Razgovori Omiljeni Transakcije Odjavi se

Dostavite za 1 euro prvih 5000 paketa u vrijednosti preko 30 eura!

Forumi /

mojekrpice.hr /

Pomoć na stranici /

Upiti koji ne dolaze

Pozdrav, molim pomoc Izgleda da korisnice ne primaju moje upite i to tako vec danima :/ Procitala sam nedavno da su jos neke cure imale slican problem ali nisam obracala pozornost dok se eto meni nije to pocelo dogadat Sta da radim ? :)
2016 01 12
ja dobijem upit na email a kad se prijavim 0 bodova, niti upita ili upit od totalno druge korisnice....
2016 01 12
Evo upravo sam i ja otvorila sličnu temu... I sad cu probati poslati poruku samo da vidim hoće li vam stići a vi meni odgovorite please :( samo da provjerimo hoće li proći
2016 01 12
> IvaJerkovic: > Evo upravo sam i ja otvorila sličnu temu... I sad cu probati poslati poruku samo da vidim hoće li vam stići a vi meni odgovorite please :( samo da provjerimo hoće li proći moze posaljite :)
2016 01 12
> Aurora2011: > ja dobijem upit na email a kad se prijavim 0 bodova, niti upita > ili upit od totalno druge korisnice.... hmmm ne znam kako to popravit
2016 01 12
Poslala sam, je li stigla?
2016 01 12
> IvaJerkovic: > Poslala sam, je li stigla? stiglo :)
2016 01 12
Meni na mail skoro nista ne dolazi vec vise od sv tjedna. Povremeno vidim neki mail a poruka sam poslala/ dobila dosta. S time da ponekad moram uci u idredeni raugovor i tek onda skuzim da imam novu poruku. Ma koma je ovo. Ima hrpa bugova.
2016 01 12
> Bubumam: > Meni na mail skoro nista ne dolazi vec vise od sv tjedna. Povremeno vidim neki mail a poruka sam poslala/ dobila dosta. S time da ponekad moram uci u idredeni raugovor i tek onda skuzim da imam novu poruku. Ma koma je ovo. > Ima hrpa bugova. ja sam bar 10 poruka poslala raznim curama u zadnjih tjedan dana i niti od jedne nisam odgovor dobila :)
2016 01 12
Pa to je to. Da ne pricam o tome da pisem poruku i samo me odlogira.
2016 01 13
Meni isto sada pise da sam dobila na mailu, i udjem u krpice- nista. -.-
2016 01 13
> Gabrielle: > Meni isto sada pise da sam dobila na mailu, i udjem u krpice- nista. -.- sve se poremetilo, nadajmo se da je trenutno :)
2016 01 13