Moj profil Postavke Povratne informacije Razgovori Omiljeni Transakcije Odjavi se

Dostavite za 1 euro prvih 5000 paketa u vrijednosti preko 30 eura!

Forumi /

mojekrpice.hr /

Pomoć na stranici /

Razgovori?

Ne znam da li je samo meni, ali uopce ne mogu otvoriti 'razgovore' niti poslati upit za kupnju. To se dogadja vec nekih 2-3 sata. Ujutro je bilo sve ok. Poludit cu! Niti temu mogu otvoriti... (Sad sam logirana na staru verziju koja je 1000000 puta bolja) [:frustriran]
2016 01 13
Anybody?
2016 01 13
Sanjaf11 upravo sve ovo šta si napisala je i kod mene, baš isto tako, stare su krpe zakoooon! po meni su na starim trebali stavit pregled od 200 artikla odmah i ništa više...nadajmo se da će bit u redu i da će proradit te nove..
2016 01 13
Aaa dobro! Vec sam mislila da sam solo :) Da, stara verzija je daleko bolja...
2016 01 13
i meni, izbrisala history na laptopu i vratila se stara stranica i mogla sam ući u poruke. mini slom živaca dobila..
2016 01 13
Meni se na novoj verziji ne otvaraju razgovori nikako. Preko stare verzije sam uspjela.
2016 01 13
Pa nisu li nove krpe odavno trebale postati obvezne? A nikako da se svi prebace na njih. Odgađaju da nas prebace dok god ima bugove, bar mislim tj nadam se da je to razlog zašto nas sve ne prebacuju još sve grupno tamo pod obvezno. xD
2016 01 13
Stara verzija je daleko bolja, preglednija, brza, neznam zašto će mjenjat stranicu kada je ovako sve dobro funkcioniralo..Al eto.. :(
2016 01 13
I ja se odmah vratila na staru verziju :) puno mi bolja, a na novoj nisam mogla artikle ucitavat:-(
2016 01 13
Horror...
2016 01 13
scarlettholmes@ ja sam isto na staroj,ali kad trebam obrisat artikal moram se prebacit na novu....zatim obrišem cookiese i vratim se na staru
2016 01 13
Ni ja ne mogu otvoriti razgovore,bijesna sam ko pas.Šta je previše je previše,da ima smajlića bio bi tu jedan kojem para ide na uši van.Na novoj verziji mi neda niti da se uključim na ovu temu a ne da bi otvorila novu temu,nedaj bože.Ovako se stvarno ne može raditi ništa na ovoj stranici.I da,veličina je bitna,ebali vas tehničari
2016 01 13
na mobitelu mi nova stranica uopće ne funkcionira, svake prijestupne otvori onu ikonu za razgovore, profil i omiljene, pretraživati ne mogu, ni filtrirati, dalje od 'odjeća' nema izbora. ne mogu vjerovati kako je sve to amaterski..
2016 01 13
Pa već smo se svi vratili na staru šta čekaš
2016 01 13
A što ćemo kad nas sve prebace na nove ?Kako ćemo si onda pomoći ?Ili je cilj ove stranice da smo tu samo da budemo lijepe a ne da kupujemo i prodajemo ?Hoću li dobiti koji odgovor ? Sumnjam
2016 01 13
1 2 3 4 5