Moj profil Postavke Povratne informacije Razgovori Omiljeni Transakcije Odjavi se

Dostavite za 1 euro prvih 5000 paketa u vrijednosti preko 30 eura!

Forumi /

mojekrpice.hr /

Pomoć na stranici /

Razgovori?

koliko ćemo moći biti na staroj? zar nije prošlo onih mj.dana o kojima se pričalo?
2016 01 13
takoder sam opet na staroj,mnogo bolje i jednostavnije, na mobitelu pogotovo
2016 01 13
Nije ni meni sad htjelo otvorit razgovore, čak ni ovdje na forumu nisam mogla napisati ništa (kao da nisam prijavljenja, iako jesam). Otišla preko drugog preglednika na staru verziju...
2016 01 13
Da pišemo peticiju za povrat na staro?
2016 01 13
Pa nije losa ideja ;)
2016 01 13
Ja takodjer ne mogu otvoriti Razgovore, a imam paketa za slati i sad ne mogu do adresa... Uzas! :-(
2016 01 13
Je li tko uspio ući u razgovore u posljednjih 5 sati? Ako jest, molim neka napiše što je napravio. Treba mi IBAN cure od koje kupujem neke stvarčice, već kasnim s uplatom, a ne mogu otvoriti razgovore!!!
2016 01 13
> retrogirl: > Ja takodjer ne mogu otvoriti Razgovore, a imam paketa za slati i sad ne mogu do adresa... Uzas! :-( retrogirl! Nemoj se uzrujavati oko slanja jer novci još nisu uplaćeni- ne mogu do tvojih podataka :(
2016 01 13
Ja imam novu verziju i cijeli dan mi ništa skoro ne radi,,,neće otvorit razgovore,,,i ona traga za odabit veličine,,,mjenjanje i to mi s ene otvara,,,stalno se sve učitava,,, :(
2016 01 13
Ni meni danas nije radilo, pa sam otišta prek mobitela, tam je stara verzija i mogla sam uc u razgovore. Ali eto sad i na novoj verziji mogu uc u razgovore.
2016 01 13
> hrenix: > > retrogirl: > > Ja takodjer ne mogu otvoriti Razgovore, a imam paketa za slati i sad ne mogu do adresa... Uzas! :-( > retrogirl! Nemoj se uzrujavati oko slanja jer novci još nisu uplaćeni- ne mogu do tvojih podataka :( Hvala ti, ali imam 3 druga paketa za slati (ne tvoj, jer znam da nece sjesti prije sutra ;-)), a mrzim kasniti... Jedino da se obje prijavimo preko stare verzije kad se dokopam kompa, pa cu ja do adresa koje mi trebaju, a ti do mog Ibana?! :-)))))
2016 01 13
Kakvo je ovo njesra na krpicama??! Užas! Ne mogu u poruke, ne radi gumb želim to..ne mogu pisat na forumu. .na novim krpama. .. sad sam na starima.. i sve radi..mislim ono ako nešt popravljaju /dorađuju. .nek to rade u jutarnjim satima kad nas nema toliko... mislim katastrofa. .. Ugl. Skuzila sam kako se vratit na stare krpice... odaberete onaj preglednik "tajni nacin" i eto starih krpica. .ako nekom to pomaže. .
2016 01 13
Kod mene sve steka na novoj verziji
2016 01 13
NIti ja ne mogu na razgovore danas...
2016 01 13
i ja sam na novoj verziji i isto cijeli dan ne mogu otvoriti razgovore! Samo mi vrti a ništa se ne događa! Jel se može ikako vratiti na staru verziju?
2016 01 13