Moj profil Postavke Povratne informacije Razgovori Omiljeni Transakcije Odjavi se

Dostavite za 1 euro prvih 5000 paketa u vrijednosti preko 30 eura!

Forumi /

mojekrpice.hr /

Pomoć na stranici /

Kolaži dozvoljeni ili ne?

Pa nek ja pitam nesto, je li kolaz (jednu sliku cini 3-5 slikica) krsenje pravila? Rijec je o nasim vlastitim slikama nasih artikala podignutim u kolaz, odnosno jednu sliku slozenu od njih 3-5. Buduci da svi imamo poteskoca s dizanjem oglasa, nekima od nas se ucinilo logicnim "olaksati" svaki oglas na ovaj nacin, ne bismo li uspjeli uopce ga "dici" na krpe.
2016 01 14
mislim da se ne smiju takve slike stavljati za prve. ako se dobro sjećam,jednoj curi sa nakitom su artikli obrisani zbog kolaža..
2016 01 14
koliko znam zabranjene su slike s neta kao "prva slika". kolaz vlastitih slika nije slika s neta. i nazalost, jedini je nacin za uopce podici oglas. kad ti ga kao drugu sliku ne da dici uopce.
2016 01 14
Kolaz moze ali prva slika smije imati samo 2 slike ..tak je rekla admin , ili 3 najvise ali mislim da je kao sluzbeno dvije slike
2016 01 14
e to te ja fragen. dvije max u prvu sliku, znachi. betmen, lako men sa dodatnim slikama, treba prvo dic ijednu u oglas. ikako. uopce. kuis :D
2016 01 14
U tom slučaju sam beskorisna :) Valjda neće brisat kad nismo mi krive što je s tehničke strane sve naopako.
2016 01 14
Dve u jednu Yes, više od dve Nou
2016 01 14
I cijena za oba artikla ak su različita of kors
2016 01 14
aj bogufala da sam i ja nekaj novo nafčila. tenks macke!!!
2016 01 14
Da, jedna od žešćih gluposti na stranici - 1. slika moze biti kolaž od vlastitih dviju fotki, ostale po volji slažeš. Ako imaš vise od 3 fotke (vlastite naravno) u kolažu - predmet brišu s objasnjenjem da je takav prikaz nepregledan ili štajaznam...takva neka nebuloza. Meni su u 3-4 navrata brisali po15 artikala samo iz tog razloga.
2016 01 14
i tebi neko zivi, jede, spava i dise na profilu, wizz. mmmmmmmmmm :D
2016 01 14
Al da to brisanje rad tog nema smisla..ono sto tebe briga jel meni pregledno..ak nije ja neću prodat i kvit moj zajeb
2016 01 14
pa evo inicijative da se to pravilo izmijeni. prvenstveno iz razloga sto ce nam oglasi biti laksi.
2016 01 14
pa da...objasnjenje besmisleno samo tako, sto se koga tiče da li je pregledno, fotke su moje. Ako i je nepregledno, opet stvar prodavatelja, njemu na štetu, nema veze sa stranicom yes, cipe - ima uvijek besposlenih ljudi brzog prsta, kratke pameti i dugog jezika....kako tu, tako i svugdje :)
2016 01 14
nema tu jezika ni u tragovima :D zato se i ima vishka vremena i energije, one negativne :D hihihi
2016 01 14
1 2