Moj profil Postavke Povratne informacije Razgovori Omiljeni Transakcije Odjavi se

Dostavite za 1 euro prvih 5000 paketa u vrijednosti preko 30 eura!

Forumi /

mojekrpice.hr /

Pomoć na stranici /

Koliko još?

Cure, znate možda koliko ćemo još moći koristiti staru verziju stranice?Jer čini mi se da je otkad se pojavila nova verzija već prošlo više (ili tu negdje) od onih spominjanih mjesec dana kao roka u kojem će svi biti prebačeni na novu verziju... Ja se mislim šlepati na staroj maksimalno koliko mogu, meni je ona osobno nemjerljivo bolja. [:kesi] Npr., primijetila sam da u zadnje vrijeme dobivam hrpetinu upita za zamjene (a prije nisam), iako sam u opisu "O meni" to jasno naznačila. I onda sam pogledala novu verziju i skužila da se tamo dok se pregledava artikl uopće ne vidi taj opis već se mora baš kliknuti prvo na profil, a potom na "O meni", za što mislim da se hrpi korisnica ne da ili ne znaju. I čini mi se da je do toga. A ja taj opis baš volim pročitati, stil pisanja, pismenost i pristup općenito mi dosta govore o osobi s kojom bi trebala surađivati i to me može baš privući ili skroz odbiti... Pa evo, ako netko od administratora možda čita, postoji li mogućnost da se to na novoj verziji popravi, odnosno da opis profila bude vidljiv(iji) i na novoj verziji? Lako za dizajn, on se uvijek nekome sviđa a nekome ne i nemoguće je sve zadovoljiti, no ovo su pitanja praktičnosti i funkcionalnosti, a to nam je svima u interesu. [:smijesi]
2016 01 15
Kaj se mene tiče , nek ostane stara verzija . A kad će to biti , čim kasnije ili nikada , jer ovo kaj je sada je sramota i blagi užas !! [:vrti] [:vrti]
2016 01 15
Bolje da ostane stara verzija zauvijek jer nova tak stalno šteka :(
2016 01 15
Meni je ova stara super, em preglednija, em ne šteka..ne želim nove, ako me prebace automatski mislim da neću više toliko bit ovdje
2016 01 15
Glasam za staru, novu sam pogledala i bezveze mi je.
2016 01 15
Slažem se, starija verzija je daleko bolja.
2016 01 15
Al džabe mi mlatimo kak Mile po plotu , kad nas nitko ne doživljava niti će nas pitati [:tuzan]
2016 01 15
I ja se slažem, nova je lošija (da ne nabrajam sve praktične razloge zašto je stvarno lošija).
2016 01 15
Budući da im je nemoguće riješit problem postavljanja artikala ili normalne komunikacije u inboxu, čisto sumnjam da će se dosjetit kako ispisat kod da nas sve prebace na nove krpice. Ovo traje više od mjesec dana, i neka.
2016 01 15
I meni je stara verzija puuno bolja :)
2016 01 15
Nadam se da će tih "mjesec dana" jos malo potrajati :D
2016 01 15
Ma sigurno će potrajati, pa na Krpicama se ništa ne dogodi onda kad se najavi :D Nego, jesam li ja blesava ili u novoj verziji ne možemo označiti da je nešto i za prodaju i za zamjene? Možemo odabrati ili jedno ili drugo. Iritantno. Smeta me i samo 5 tagova i 30 riječi po tagu :/
2016 01 15
Ma ja sam na novoj vec punih mjesec dana i od onda nemogu stavit novi artikl. a da ne govorim o tome koliko nedostataka ima nova, ne pise tko je postavio artikl (nema nicka),nema podgrupa (samo odjeca,obuca, kozmetika...), svi su logirani ili 2 ili 45 minuta..... jako sam razocarana
2016 01 15
I ja se slazem da je bolja stara verzija!!!
2016 01 15
Ja sam prešla na novu i sad me zanima da li se ikako mogu vratiti na staru..Mailovi ne dolaze,piše da mi mail nije potvrđen, ne mogu dodati nove artikle i stvarno sam razočarana..
2016 01 16
1 2