Moj profil Postavke Povratne informacije Razgovori Omiljeni Transakcije Odjavi se

Dostavite za 1 euro prvih 5000 paketa u vrijednosti preko 30 eura!

Forumi /

mojekrpice.hr /

Pomoć na stranici /

Bespuća tražilice

I tako, naoružana samo smijeskom(i kavom) spremim se ja na potragu za haljinom veličine m na krpicama. I da stvar bude bolja, tražim osobu koja je spremna i na zamjenu. Znala sam da cu se dobro namučiti, ali ovaj nuklearni kaos nisam ocekivala. Elem, da ne mislite da sam lijena, pregledala sam vise od 300 stranica. Ali koja divota, koje potpuno beznađe. Da bi uopce nasla ista trebala bi upisati umjesto haljina m, sve drugo...npr.pandino oko xxl ili enola gay 45. Otvorilo mi je svasta: korisnice koje se nisu prijavile od ´91, blokirane korisnice, korisnice koje imaju vise negativnih nego ja celulita. A velicine? Valjda sve osim velicine medium ilitiga po naski m. Morala sam se pozaliti malo prije nego odem napraviti jos jednu kavu, propucati si koljeno i pogledati novi nastavak The good wife. Zivjeli vi meni administratori! A curama savjet- po preporuci ljekarnika uzmite si neku tabletu za smirenje ako trazite ista ovdje.
2016 01 16
jooojjj znaaaam, i ja sam nedavno tražila haljinu S, ista stvar kao i kod tebe... na žalost :-(
2016 01 16
iscrpljena sam.....
2016 01 16
AurelaSale baš si me nasmijala onako od srca sam se odvalila od smijeha, priznam tražilice su nam genijalne ali ovakve podatke još nisam dobila hahahahah
2016 01 16
Aurelia...hahaha...ma bravo <3, nasmijala si me od prve do zadnje riječi, od Parnog valjka do kraja posta...potpis na sve!
2016 01 16
Drago mi je da sam vas bar nasmijala. Ja jos uvijek pijem kavu produzenu gorkim suzama :)
2016 01 16
Hahaha dobra si :-) Trazilica je katastrofa.. jucer gledam zensko rublje kad ono iskoci haljina.. ni vise ni manje nego ZARA :-/
2016 01 16
Ja uzaludno tražim S kapute. Prvo se iznerviram što ništa nije S, onda se iznerviram što ništa nije kaput. Ali nema veze, kad sam upisala ''crni kaput S'' zapravo samo mislila ''dječje tenisice vel. 28'', samo to nisam nisam znala :D
2016 01 16
Mislim da ce vrhunac svega biti kad u inbox dobijes ponudu da cura ima haljinu velicine Xl ali je za osobe koje nose M, i roza je boje i vise je tunika ali moze proci pod haljinu. I nije za zamjenu ali povoljno ti proda...
2016 01 16
citate mi misli i pisete ih :D nije haljina, ali je tunika/majica/avion/zara/a mozes i prati podove s njom i nije bas m, ali je xxl/xs/moja baba ne radi kolace neka jedu..... :D :D :D....zaru-nisam ja bezobrazna, samo umornjikava :)
2016 01 16
Baš sam se nasmijala. :D
2016 01 16