Moj profil Postavke Povratne informacije Razgovori Omiljeni Transakcije Odjavi se

Dostavite za 1 euro prvih 5000 paketa u vrijednosti preko 30 eura!

Forumi /

mojekrpice.hr /

Pomoć na stranici /

Zamjena?! Kako funkcionira?

Molim vas, koje imate iskustva.. Kad šaljem upit curi za zamjenu za njen artikl koji je dalje princip u pravilu? Ka plaćam svoju i njenu poštarinu ili svaka svoju ili kako? Moj artikl je iste cijene kao te krpicarke.. Hvala cure!
2016 01 17
svaka svoju bi trebala poštarinu platiti jedno ako se ne dogovorite drugačije ,ali u pravilu je tako
2016 01 17
svaka plaća svoju poštarinu za slučaj da cura pristane za zamjenu
2016 01 17
I da, ne mora znaciti da je kod zamjene cijena ista kao navedena za prodaju. Mozda kad mijenja cijeni vise svoj artikl pa zeli jos neki tvoj..cisto da se ne iznenadis ako bude takav odgovor :)
2016 01 17
da, da, dobro Sonja kaže. Ima cura koje za zamjenu dignu cijenu svom artiklu pa ispada da joj trebaš dat pola svog profila za jednu njenu majicu...još ako je Zara...
2016 01 17
Trampa se dogovori,kao i slanje i vrsta slanja. Svaka o svom trosku. Sifra slanja i razmjena iste pod obavezno.
2016 01 17
Hvala cure!!! IvanaHercegovac- nikad nisam radila zamjene, pa reko da pitam.. Hvalaaa
2016 01 17
U pravilu svaka placa svoju postarinu bez obzira na cijenu artikala za koje se mijenjate. Kada su artikli znatno vecih cijena, radi se nadoplata novcem razlike u cijeni ili se da vise artikala. Ima tu, kao i u svemu ovdje, dosta rupa kao na primjer da neke korisnice pretjeruju s cijenama pa nerealno gledaju i na zamjene gdje svoj artikl istog tipa i kvalitete kao i onaj za koji se mijenjaju ipak cijene vise. Ja npr nastojim biti realna, ali svacega ovdje ima, jos ces vidjeti. U svakom slucaju, sve su to nepisana pravila, a bit ce uvijek onako kako se vi dogovorite i kako objema stranama odgovara.
2016 01 17
Heh.ja sam neki dan vidjela u opisu "o meni" piše da ako ju tražim zamjenu plaćam i svoju i njenu poštarinu. ..ne kontam to stvarno. ???!
2016 01 17
> Nina87t: > Heh.ja sam neki dan vidjela u opisu "o meni" piše da ako ju tražim zamjenu plaćam i svoju i njenu poštarinu. ..ne kontam to stvarno. ???! Da da točno, to sam i ja pročitala kod valjda, iste korisnice.. Kod jedne pak da za zamjenu ako se traži od nje, vrijednost njenog artikla raste do 50% više.. Zato pitam Vas s više iskustva i normalnih svjetonazora!! P.s. Hvala Ronnie
2016 01 17
Hvala Ronnie! :-) Znam kak se sad postaviti...
2016 01 17
Da,,,i ja sam mjenjala hrpu stvari,,,i svaki put svaka plati svoju poštarinu,,,to i je fer play,,, do sad sam imala pozitivna iskustva i sve je super prošlo,,,tako da eto :)
2016 01 19