Moj profil Postavke Povratne informacije Razgovori Omiljeni Transakcije Odjavi se

Dostavite za 1 euro prvih 5000 paketa u vrijednosti preko 30 eura!

Forumi /

mojekrpice.hr /

Pomoć na stranici /

Snađi se druže iliti kako doskočiti ograničenju tagova

Neće im ovo prolaziti na novoj verziji Krpica - ograničenje je 5 tagova i svaki do 30 znakova :D
2016 01 17
Ma i tih 30 znakova ce biti dovoljno za nakrcat koječeg :D
2016 01 17
Kako neće Friggice, već sam vidjela hrpetinu oglasa sa krivim tagovima, ali samo po dva ili tri kriva stave. Ali ih ipak stave. Ništa tih pet šugavih limitiranih tagića neće spriječiti. NIšta. :D Hahahaha Sve je po starom, doslovno, osim što je netko od odlučitelja u samom vrhu Krpica dokazao da nije osobito inteligentan s idejom od "samo pet tagova" jer ama baš ništa fizički ne priječi korisnice da i dalje stave nešto krivo u tih pet riječi. xD xD
2016 01 18
Bolje bi bilo da nema tagova pa se u tražilici nalaze predmeti po naslovu. Jer ovako nastaje samo zbrka.
2016 01 18
slazem se, bolje da ih nema ili da su ponudjeni kao na njuskalu
2016 01 18
Kako ima zlih ljudi i nervoznih da to nije normalno,koliko puta sam ja trazila nesto a tamo bio totalno drugi artikl,i sta sad trebam pljuvati po nekome? Ili ga prozivat na sva zvona? Radit od toga drame? Nevjerojatno kako su svi isfurstrirano ogorceni i samo gledaju kako nekoga ponizavat i ogovarat,strasno,bez rijeci,jer sam stavila tag.kako bih sto prije prodala stvari,jer mi hitno ttebaju novci,jer sam sama sa 3 male djece? A sad ispadam glavna tema nekih rasprava od ljudi kojima je dosadno i samo gledaju kako zabit noz u leda drugome? Fujjjj hvala vam zenske,prave ste nema sta
2016 01 19
Draga diva, ti "zli , nervozni, isfrustrirani i ogorčeni" su potencijalni kupci. Nitko nije imenovan u vezi tagova. Svi su tu jer žele prodati, mnoge imaju djecu, pese, mačke, kredite, podstanarstvo, nemaju love i svi smo tu zbog istog. Prodaje. Pravila su ista za sve. Zar se svi trebaju praviti grbavi jer im se žuri prodati? Niste nikakva glavna tema jer se do sad nije ni znalo čiji su tagovi.
2016 01 20
Kršenje pravila će vam dosta odbiti potencijalne kupce. Nije nimalo privlačno većini kupilica. Osim toga, nije li nelogično naljutiti se na nekoga jer je jednostavno primijetio objektivnu činjenicu da- kršite pravila (pritom vas nitko nije imenovao, nego ste se sami javili u temu)?
2016 01 20
Normalno da se treba ljutiti... zato jer njoj ne smeta to kad trazi grudnjak, iskoči perilica za suđe :D zbog nje i sličnih je na stranici ćušpajz od tagova... Poštedite me izgovora na djecu. Imam ih i ja, pa ih ne koristim kao predmet obrane.
2016 01 20
a poštedi ti mene pametovanja,koje prodaješ ovdje,jer ocito za da ove rasprave ljudi imaju vremena ili im je jako dosadno u svom zivotu pa traže glavni predmet rasprave kako bi upotpunili svoje vrijeme koje neznaju iskoristiti za neke pametnije i bolje stvari,sramotno sto vas ljude smeta i još se tu javno prozivate ko da je to "kazneno djeli" daj ajde nađite si neku zanimaciju
2016 01 20
1 2