Moj profil Postavke Povratne informacije Razgovori Omiljeni Transakcije Odjavi se

Dostavite za 1 euro prvih 5000 paketa u vrijednosti preko 30 eura!

Forumi /

mojekrpice.hr /

Pomoć na stranici /

Pomoć pliz, pouzeće!!

Cure, ja bih nešto primila pouzećem ali ni ja ni osoba s kojom želim poslovat ne znamo kako to funkcionira. Ne znam što točno ženi reći, jesam slala do sada, taj dio je jednostavan, ali ne znam što kada primam, tj koliko ima opcija? Tj brine me cijena i vrijeme dostave i sl.. Dakle, doći na poštu, donijeti paket i reći da se šalje pouzećem ok?? ali ima li više opcija i kolike su cijene otprilike, ne mogu naći na stranici gdje je cjenik, i jel to Hp expres il ne?? Hvalaaaaa
2016 01 18
Najbolje je po zadnjem mom iskustvu plaćanje pouzećem ali da pošiljatelj plaća slanje (jeftinije). Ona plati slanje, tj.poštarinu samo i taj iznos poštarine doda na iznos cijene artikla da to bude otkupnina. Do 250g težine, ukoliko ne podigneš paket ne mora plaćati vraćanje nazad, već samo izgubi tih 20-ak kuna koje je dala za slanje do tebe. A za teže pakete ako ne podigneš, plaća i vraćanje.
2016 01 18
Ja sam primila paket normalno! Dosao postar, dao mi papir koji sam potpisala, dala novce, on potpisao, dao mi paket i toeto
2016 01 18
Nikakav hp expres...to mora naglasiti onaj tko salje...jer ces tek onda platiti masno.. Znaci normalnim putem...ali pouzece...i onda ti doma dode zuti papiric....otides na postu..pregledas prvo..tada potpises i platis.. Cijena takvih paketa uopce nije skupa..ja platim od 18-25 kn najskuplje... A ova sto salje..neka provjeri koliko dode pt.plati..i za toliko ti poveca otkupninu.. Samo neka pazi na tete u posti..da ne napisu hp expres..jer one vole tu skupu opciju..:)
2016 01 18
Ja sam platila paket i jos 40 kn postaru! Osoba koja je slala nije platila nis
2016 01 18
Ako posaljitelj kaze da ce primatelj platiti onda ispadne 40 kn postarina.naravno ovisi o tezini Vise puta sam slala pouzecem.
2016 01 18
Sim3..zato te i je doslo skupo..jer posiljatelj nije htio platiti pt...nego naznacio da ce primatelj platiti...to je skuplje.
2016 01 18
Curke hvala puno, jer moram ženi dat detaljne upute, a znate i same koliko se zna na šalteru zakomplicirat. Znači ovako: Obični paket sa otkupninom i plaćanjem po preuzimanju. Naznačiti da ne Hp ekspres i imam pravo otvoriti paket prije plaćanja, ako nešto nije kako treba onda ga ne preuzmem. Može još samo pitanje, što se tada događa??
2016 01 18
E jest.... to je bio dogovor :) Kupovala sam preko njuskala a i paket je bio ful tezak! Kuzim da bi ga toliko platila da sam obicno slala
2016 01 18
Majo...tada ga lijepo ne preuzmes...kazes teti na salteru...to nije to, sto je trebalo biti u paketu....one ga uzimaju i vracaju na posiljateljevu adresu.. Samo nemoj pogrijesiti..reci da ces prvo pregledati..a onda potpisuj..i placaj...to je pravo koje imas!
2016 01 18
Hvala curke, sad je sve jasno..pusaaa
2016 01 18
ok, brdo, hvala ti punoooo..
2016 01 18
Sim3..da je osoba kod koje si kupovala..platila pt na salteru...i za toliko uvecala tvoju otkupninu...vjeruj da nebi platila 40 kn..nego puno manje. I jednako skupo platis ako salje paket sa otkupninom..hp expresom.
2016 01 18
Nista Majo..i drugi put. :) Samo nemoj da te zeznu kada budes preuzimala...ako platis gotovo je...reci da ces prvo pregledat paket..da vidis jel sve stima..ne brini..imas pravo! :)
2016 01 18
A ako paket stiže na poštanski ured, tako jer nisam doma nikad igl, jel mi dođe obavijest da je stiglo
2016 01 18
1 2