Moj profil Postavke Povratne informacije Razgovori Omiljeni Transakcije Odjavi se

Dostavite za 1 euro prvih 5000 paketa u vrijednosti preko 30 eura!

Forumi /

mojekrpice.hr /

Pomoć na stranici /

Pomoć pliz, pouzeće!!

Dobijes onu zutu obavijest...postar ti je donese doma...i ti sa njom ides u postu..predici paket. :)
2016 01 18
meni barba poštar nije htio dat paket da ga pregledam prije nego platim otkupninu...sve prošlo ok al eto samo nek se zna da postoji i ta mogućnost
2016 01 18
Haha mene je cekao da pogledam i fino me pitao dal je sve u redu?! A ja si mislila da sta te briga :D :P
2016 01 18
Mora dati da se pregleda paketić, to je njemu ispisivanje još kojeg papirića ali ja sam apsolutno svakog otvorila otkad postoji ta mogućnost. I da ako će žena koja šalje paket platit pt, onda će još platiti i nekih dodatnih 6 kuna zato što se tako šalje. Bar sam ja tako morala. I to je sve uračunato u otkupninu. Na taj iznos ti plačaš još poštaru 9 kuna :D Znači na otkupnini piše 150 kn. Plačaš 159.
2016 01 18
Mene jedan sa hp expresom nije htio cekati...poceo nabrajati kako on ima posla..bla..bla...i kad je vidio da necu potpisati i platiti...cekao je, koliko god je trebalo..i jos mi objasnio cijelu proceduru preuzimanja (sve sam ga ispitala :) ) Imamo pravo pregledati...nego neke nije volja cekati.
2016 01 18
ok, znači iako je naznačeno da paket treba doću poštanski ured, a ne na adresu svejedno dostave obavijest da je stigao? Super
2016 01 18
Da Majo..jos bolje da ti ide na postanski ured...dobijes svakako tu obavijest doma...i ne dajes nista postaru. :)
2016 01 18
Curke, evo i mene neka žica za slanje pouzećem a ja to nisam nikada. Sad imam možda malo mutavo pitanje: kako ja onda dobijem te novce? Naime, ja stanujem u stanu koji nije moj (pa nigdje ne piše moje prezime) i vrata zgrade su često zaključana pa ne znam dobivam li ja onda kakvu obavijest od poštara ili kako to ide?
2016 01 18
Maja21...na adresu koju naznacis ce ti stici lova, postar donosi...naravno svoje ime stavljas...u roku od 7 dana kada se preuzme paket.. Nego jel ti ostala posta dolazi na tu adresu? Bez obzira sto nije tvoje ime naznaceno?
2016 01 18
I mislim da trebas potpisati..kada ti daje lovu...ako nisi doma..mislim da bi obavijest trebala biti..jer je nece ostaviti ako nisi osobno preuzela i potpisala...ali to bolje znaju cure koje prodaju...pa se nadam da ce ti koja napisati. :)
2016 01 18
Hm, a ne znam kako bih onda naznačila. Stavim svoje ime pa negdje u bilješku stavim to prezime u kojemu sam stanu? Dolazi mi pošta samo za režije i to na ovo ime čije je stan. Kada mi netko šalje poštom, tražim da se šalje dečku u Samobor jer mene nema u stanu pa me uvijek bilo strah kako će sad to funkcionirati. Poštanski sandučić je unutra pa vjerojatno poštar pozvoni i netko ga pusti unutra. Nikako mi se ne sviđa to pouzeće.
2016 01 18
Ja inače isto nisam ljubitelj , ali nekada je zbog sigurnosti stvarno nužno, ako je netko novi , nema nijednu povratnu i sl stvari..ne znam, je malo i meni komplicirano, al bolje da su svi sretni i zadovoljni..Inače ne poslujem puno poštom jer me nikad nema doma pa na drugi kraj grada po pkaet, užas.al nekada ako se tako dog ide bez problema. jednom mi se paket poštom izbugio samo
2016 01 18
Ma da, to mi je jasno. Meni je isto komplicirano, ali eto. Meni se stvarno ne da plaćati pt od 40kn jer netko nije preuzeo paket. Stavila sam sinoć jedne tenisice na Njuškalo i ženska mi se ujutro javi. Nudila sam svoj profil na krpicama da vidi povratne i sve to, ali vjeruje mi kao. Želi slanje pouzećem jer joj je noga u gipsu, a ne zato što mi ne vjeruje. Ja joj objasnim kako mi je to sve komplicirano i da mogu ja doći do Dugog Sela vlakom/busom i fino dođem do nje. Ona vidi tenisice, ja dobijem novce odmah i to je to. Na to nije ništa odgovorila. Bolje da je platila meni za bus, nego pošti to pouzeće. Na kraju je ipak rekla da će zamoliti nekoga da je odveze do banke pa da mi uplati. Sad se ja osjećam krivo jer žena u gipsu mora ići do banke, ali lijepo sam nudila da se ja vozikam do nje. Mislim si, ako je netko može odvesti do banke, onda je tom nekome i mogla reći da uplati. Ne znam tko ima kakvih problema, ali ovoga puta sam odabrala nešto što je meni najjednostavnije. Inače šaljem tiskom ili poštom preporučeno i nikada nisam imala problema s paketima. Neka tako i ostane! :) I hvala svima na objašnjenju kako ovo funkcionira. :)
2016 01 18
Napišeš svoje podatke a u zagradu (kod pa prezime koje je označeno na sandučiću ili stanu)
2016 01 18
Moj paket koji sam poslala pouzećem je izgublje - već 3. po redu :'(
2016 01 18
1 2