Moj profil Postavke Povratne informacije Razgovori Omiljeni Transakcije Odjavi se

Dostavite za 1 euro prvih 5000 paketa u vrijednosti preko 30 eura!

Forumi /

Slobodno vrijeme i hobiji /

Filmovi, knjige, glazba /

Dijelimo i zauzvrat dobivajmo vise i osjecajmo se dobro i korisno...

Hellouuu people! Potrebno mi je bar 6 osoba (bilo kojeg uzrasta) zainteresiranih za sudjelovanje u razmjeni knjiga! Ne morate biti iz Hrvatske, možete se uključiti i iz inozemstva. Sve što treba uciniti je izdvojiti ili kupiti jednu knjigu i poslati je jednoj osobi. Zauzvrat, vi biste dobili u prosjeku 5, 10, 20 knjiga.. Ako ste zainteresirani, javite se u komentaru ili u inbox, i napisat cu vam detalje. Osjecajmo se super...
2016 01 19
napiši odmah detalje da se može uključiti što više ljudi kao za "božićno darivanje" ovako skrivanjem detalja o tome ispada kao da je cilj da netko dobije 10 knjiga koje mu trebaju, a netko ni 1
2016 01 19
Evo pravila: Ako odlučiš sudjelovat, dobit ćeš adresu osobe koja je mene uputila na razmjenu. Ti njoj pošalješ knjigu i podijeliš isti ili sličan status na nekoj mreži. Sve koji ti se jave uputiš na moju adresu, a oni će svoje prijatelje na tvoju, i tako ide redom. Tako ćeš i ti dobiti svoje knjige. Ukratko: Ti saljes knjigu na adresu koju ti ja dam. Svakog tko se javi tebi kad objavis status uputis da posalje knjigu na moju adresu. A oni one koje im se jave upucuju na tvoju adresu. Ti saljes na sljedecu adresu: Irena Dorić Jelsa 799, 21465, Jelsa, otok Hvar, Hrvatska Ljudi koji ti se jave salju na moju adresu, a moja adresa je: Štefica Družijanić Šetalište stare Isse 16 21480 otok Vis
2016 01 19
Nisam sigurna da razumijem sasvim, ali volim knjige i zainteresirana sam...
2016 01 19
Evo pravila su tu. tratinchica123 hvala na savijetu. Znaci tko zeli sudjelovati treba poslati 1 knjigu na adresu Irena Dorić Jelsa 799, 21465, Jelsa, otok Hvar, Hrvatska. Ljudima koji se vama jave dajete moju adresu: Štefica Družijanić Šetalište stare Isse 16 21480 otok Vis A oni koji se jave njima salju knjige na vasu adresu. Meni je akcija super i ja sam se rado prikljucila.
2016 01 19
Je li sada jasnije svima kako djeluje razmjena?
2016 01 19
Klasičan sistem piramide ili lanca sreće... Ne možeš ti poslati 1 knjigu i dobiti 6 knjiga da netko tu ne izgubi.. u jednom trenutku više ne bude "budala" koje hoće slati knjige... ili ćete "potrošiti"sve ljude na svijetu i tko će onda zadnjima slati knjige? Sustav koji je možda i ilegalan, u svijetu financija se zove Ponzijeva shema i kazneno je djelo gospodarskog kriminala. JEdini sustav koji je fer je ja tebi jednu, ti meni jednu.
2016 01 20
Dragi prijatelji, potrebno mi je više osoba zainteresiranih za sudjelovanje u razmjeni knjiga! Ne morate biti iz Hrvatske, možete se uključiti i iz inozemstva. Sve što trebate uraditi je poslati jednu knjigu jednoj osobi. Zauzvrat, vama bi stiglo još više knjiga. :) Ako ste zainteresirani, javite se u komentaru i napisat ću vam detalje. Ja sam svoju danas poslala i baš sam si super, uključite se! :)
2016 01 21
cici1810 bit je u djeljenju, mene to veseli...
2016 01 21