Moj profil Postavke Povratne informacije Razgovori Omiljeni Transakcije Odjavi se

Dostavite za 1 euro prvih 5000 paketa u vrijednosti preko 30 eura!

Forumi /

mojekrpice.hr /

Pomoć na stranici /

Pitanja, a ne znam odgovore...

1. Da li u naslovu smijemo imati naziv NOVO? A ne preprodajemo taj artikl, već je naš, dobiven na poklon ili kupljen, ali iz nekog razloga nam ne odgovara. 2. Smije li biti bijela pozadina iza artikla? Ako ju imamo da li će artikl odmah biti obrisan ukoliko neka od korisnica prijavi oglas, jer sumnja da je slika skinuta sa interneta? 3. Smijemo li reklamirati svoje druge web stranica, tipa facebook, youtube kanale i sl? 4. Smijemo li reklamirati neku stranicu koja ima veze sa nekom od udruga za zaštitu životinja ili pomoć nekome tko zaista pomoć treba? Da li ćemo zbog toga dobiti blok? 5. Smijemo li objaviti temu u kojoj poklanjamo nekome nešto? Da li će nakon toga uslijediti blok? 6. Smijemo li stavljati na forum linkove sa nekih drugih portala i otvoriti temu vezanu za taj link? Npr. neki društveni događaj sa kojim pozivamo na okupljanje ili se raspitujemo o ulaznicama, kartama i dr. 7. Smiju li se reklamirati korisnice da naručuju preko e-baya i drugih stranica uz to da uzimaju proviziju za naručivanje? 8. Smiju li se reklamirati korisnice - članice Avona i Oriflame kozmetike i pozivati druge da se učlane? 9. ...........nadopunite pitanja ako ih imate. I odgovorite ukoliko znate. Ja za ova sva navedena pitanja nisam sigurna više....
2016 01 21
Hvala ti na odgovoru .:)
2016 01 22
Molim, slobodno napiši ako imaš još koje :)
2016 01 22