Moj profil Postavke Povratne informacije Razgovori Omiljeni Transakcije Odjavi se

Dostavite za 1 euro prvih 5000 paketa u vrijednosti preko 30 eura!

Forumi /

mojekrpice.hr /

Pomoć na stranici /

KAKO PRIJAVITI??

Pozz krpičarke! Kako mogu prijaviti artikle kojima npr. ne odgovaraju taggovi, ili imaju slike s neta i tome slično. Užasno me to iritira,i protivi se pravilima.. :( Situacija : Idem vidjeti što ima novo i ne nošeno, nađem "LOT" koji nije lot nego se prodaje posebno. Ima tagove "zara", "hm", i ja pitam curu da šta je iz zare a šta iz hma, jer tražim košulju iz hm,pošto znam da njihov broj nosim 36. A ona odgovara - nije ništa iz hm-a, niti iz zare,to sam samo stavila taggove, kupljeno je u importaneu. :s
2016 01 23
Mora da si nova dzabe ti je sve prijavljivati
2016 01 23
Ma nisam nova :D ali prije je bila ona opcija "prijavi", a sad ne mogu nać. Čini mi se da otkad je novi admin,dosta se toga poboljšalo,pa možda i baci neko upozorenje "takvima". ;) ;)
2016 01 23
Posalji linkove admin2nd u inbox.
2016 01 23
Ma da? Samo se to može? Ne da mi se to slat,bilo je jednostavnije samo prijaviti kad naiđeš,nego kopirat linkove,slat..bla bla.. :D
2016 01 23
na staroj verziji stranice postoji još uvijek tipka za prijavljivanje. koja navodno sad radi. ja ju klikam kad me nešto nanervira. pravila su nekima ovdje samo za ukras.
2016 01 23
naravno, ako je slika s neta (prva), i te stvari koja krše pravila. nije fer da mi ostali poštujemo pravila, drugi ne. za sve isto treba biti i jedino je to okej.
2016 01 23
Znam da postoji tema,ali neda mi se svaki put kopirat linkove,previse je nepoštivanja da bi za sve stavljali linkove. Mislila sam da mozda postoji opcija "prijavi", puno je jednostavnije,brže i praktičnije.. 😊😊😊 Ok,nema veze. 😀
2016 01 23
Ne nađem nigdje gdje bi stavila ta tražim zamjenu,trebam salonke 39 vel,crne,sive bez platforme i ne višlja peta od 9 cm,ako je netko za razmjenu nek mi se javi na profil,cijena 50-60kn .
2016 01 23
Tesko protiv toga ja upisala neki dan Adidas tajice, svasta sam nasla od torbi, nakita, bluza i ostalo sto nije Adidas xD Zaru nemoj ni probat trazit :( Imam ti ja neku kosulju iz H&M-a na profilu ako te zanima :D
2016 01 23