Moj profil Postavke Povratne informacije Razgovori Omiljeni Transakcije Odjavi se

Dostavite za 1 euro prvih 5000 paketa u vrijednosti preko 30 eura!

Forumi /

mojekrpice.hr /

Pomoć na stranici /

Hoću natrag stare krpice...

jer tražilica ne funkcionira... jer se ne možeš vratiti na zadnje gledano... jer je forum sav naopak... :( :( Ili se ja jednostavno ne snalazim... :|
2016 01 23
obriši povijest i kolače i evo starih krpa. može se sad na zadnje gledano tražilica neće funkcioniati dok korisnice ne skuže da nije svaka krpa zara i svake šlape ermax to se slažem naopako je forum...
2016 01 23
A gdje da obrisem povijest I kolacice? :/ Meni je trazilica prije ipak bila bolja! Sad npr upisem crno , s i izbaci mi sve crne predmete i s
2016 01 24
Pozdrav, ako ste trenutno na laptopu ili kompjutoru obrišite cijelu povijest web preglednika, te kad se obriše povijest kliknite na krpice, kada uđete u stranicu pojavit će se prozor s novijom verzijom krpica, kliknite sa strane ili na x i maknut će se prozor i bit ćete na starijoj verziji, jedino tako pali, pokušajte ]:) :P
2016 01 24
Ako imate Chrome onda kliknite na tri crtice u desnom kutu ispod X, kliknite povijest i namjestite na brisanje od početka, automatski se brišu i kolačići!
2016 01 24