Moj profil Postavke Povratne informacije Razgovori Omiljeni Transakcije Odjavi se

Dostavite za 1 euro prvih 5000 paketa u vrijednosti preko 30 eura!

Forumi /

mojekrpice.hr /

Pomoć na stranici /

Hoću natrag stare krpice...

jer tražilica ne funkcionira... jer se ne možeš vratiti na zadnje gledano... jer je forum sav naopak... :( :( Ili se ja jednostavno ne snalazim... :|
2016 01 23
ni meni bas ne odgovara novi dizajn :/ sve je spomijesano i pol toga ne radi, iako mi brzo otvara.... stare su bile boolje ;)
2016 01 23
Ja sam izbrisala cijelu povijet u cromu i prebacila se na stare. Pa koliko potraje...
2016 01 23
Sta jos nisu popravili nove krpe!!!!!!!!!!!! :O
2016 01 23
Izbriši povijest i vratit će ti stare krpice
2016 01 23
ja još nisam bila na novima :D
2016 01 23
Ja isto koristim stare. Otvorila nove na jednom tabletu i na kompu. Na kompu mi kao rade, a na tabletu ne. Ne mogu otvoriti kad uđem u razgovore ni jedan pojedinačno. Neupotrebljivo skroz. Sad koristim tablete od djece sa starim krpicama. Kad nas prisilno prebace na nove-ne znam. Možda i odustanem od svega i ostanem samo na Njuškalu. Prekomplicirano mi je sve to na novima.
2016 01 24
Ja još koristim stare,jer mi je tako namješteno ali sam probala i nove. Sviđa mi se novi dizajn, a za ostalo treba imati malo strpljenja dok se sve ne optimizira, a i samo naviknemo na novinu, jer je promjena drastična.
2016 01 24
Pozdrav cure, na svim problemima se radi, gleda se i svaki slučaj zasebno dok se konačno ne ustavi u čemu je točno problem i onda se taj problem riješi. Sve će biti u redu, ali potrebno je nešto vremena. :)
2016 01 24
Ni meni trazilica ni ništa ne radi grozno prijavila sam prije tri dana sve,al pomaka nema,sve je gore,molim vas pozurite s popravkom ne mogu koristiti ništa ni novinu verziju koja,mi je najvažnija molim vas
2016 01 24
> LJILJKANA: > Izbriši povijest i vratit će ti stare krpice Kako se to radi?
2016 01 24
Ne radi tražilica Kaj je ovo?
2016 01 24
ove nove krpice su uzas...nista ne radi...pola stvari iz omiljenih mi je izbrisano.... treba mi sto god da otvorim poruku..trazilica ne radi niti se snalazim u najnovijim artiklima!! ovaj novi izgled krpica je bas sr.....e .....i sve ih rijede i rijede otvaram!
2016 01 24
> blackmamba01: > > LJILJKANA: > > Izbriši povijest i vratit će ti stare krpice > Kako se to radi? MENI TO NE POMAZE..I DALJE MI OTVARA NOVE
2016 01 24
Dakle ova tražilica... ,:(
2016 01 24
1 2