Moj profil Postavke Povratne informacije Razgovori Omiljeni Transakcije Odjavi se

Dostavite za 1 euro prvih 5000 paketa u vrijednosti preko 30 eura!

Forumi /

mojekrpice.hr /

Pomoć na stranici /

Hoću natrag stare krpice...

Ni ja nemogu vratiti stare krpice > anita24anita: > > blackmamba01: > > > LJILJKANA: > > > Izbriši povijest i vratit će ti stare krpice > > Kako se to radi? > MENI TO NE POMAZE..I DALJE MI OTVARA NOVE
2016 01 24
obrišeš povijest(svu) i onda kad ideš na krpe ponidi ti nove.njih makneš i opet si na starima.
2016 01 24
Na mob. mi ne daje mogucnost da biram nove ili stare odma prebaci na nove.
2016 01 25
i meni su stare bile bolje,dosta toga sam kupovala ,sada kad hoću pogledat vrstu odjece za djecu samo mi izbaci par artikli i to je to,dok na starim puno više izbaci i podnaslovi odjece,modnih dodataka kozmetike ovdje to ne znam koristiti ako neko ima savjet dobro bi mi došao hvala............
2016 01 25
i ja bi stare krpice :(
2016 01 25
Ni meni trazilica više ne radi... Moji omiljeni su skroz bezveze... Gdje je zadnje dodano... Koliko grešaka... Odmah sam se prebacila na nove misleći bit će bolje, a sada žalim zbog toga... Poradite na svemu tome što prije...
2016 01 25
Ili se ja ne snalazim ili ....., ne mogu izabrati Veličinu artikla, a tražilica mi baca sve i svašta ne rade tagovi..... Ne mogu tako nista naci
2016 01 25
Jednostavno se svi prebacite nazad na stare i ok
2016 01 25
Uspjela se vratiti na stare krpice, pa dok traje, valjda će srediti nove, jer ovakve kakve jesu su jako loše.
2016 01 26
Evo i moj glas za stare ili molim vas da popravite ove nove da se može koristiti preko tableta ili tel.jer ovo je užas... Mogu li se na tabletu nekako vratiti stare?
2016 02 02
1 2