Moj profil Postavke Povratne informacije Razgovori Omiljeni Transakcije Odjavi se

Dostavite za 1 euro prvih 5000 paketa u vrijednosti preko 30 eura!

Forumi /

mojekrpice.hr /

Pomoć na stranici /

Smije li se reklamirati na Krpama?

Više nisam sigurna ni sama što smijem a što ne.. imam neke neobjavljene NE-KRPIČARSKE Valentinovske stvarčice pa me zanima gdje to "staviti", tj da li se smije ovdje negdje na nekakvoj temi reklamu za to staviti..prosvijetlite me molim vas ako takva neka tema ima... Ili kutak na forumu (ćorava sam i ne vidim?)
2016 01 27
Bila je tema za rasprodaju nekrpičarskih stvari al sad je ne mogu nać. Ovo oće te blokat za reklamiranje ne znam...
2016 01 27
ulj to su godine
2016 01 27
To je manjak keksa, Andreić. :D Hvala, Batmaaan! (ta-na-na-na-na-na-na,Batmaaan!) :D (Sorry, moradoh...:D) Ma neće ako je tema legalno otvorena..A valjda jest čim je adminka nije roknula. O.o Hvala
2016 01 27
vidi se kome keks ne fali hahahha
2016 01 27
A ma ja sam mislila kao ne znam hoće te blokirat što si uopće otvorila temu :D Ma postala sam paranoična, za sve će me blokirat a ništa ne radim :)
2016 01 27
Ma i ja sam..Sve me prpa kad vidim kako je lako naježiti a više nisam u tijeku koja pravila su se mijenjala, koja ostala ista, a koja ostala ista ali se sad dosljednije tjeraju na ispoštivanje...Pa rekoh bolje da provjerim.. Ok, to se nije ništa mijenjalo dakle. :D Tenks, cure :D
2016 01 27