Moj profil Postavke Povratne informacije Razgovori Omiljeni Transakcije Odjavi se

Dostavite za 1 euro prvih 5000 paketa u vrijednosti preko 30 eura!

Forumi /

mojekrpice.hr /

Pomoć na stranici /

Nova verzija krpica

Da, na žalost, nema više stare verzije... Naviknut ću se na novu, ali zašto nema da se predmeti slažu po nazivu ili cijenama, kako je bilo i ranije? Imam stalno preko 600 oglasa, na taj način je bilo olakšano pronalaženje stvari... Zar zaista samo na Njuškalo mogu uvijek računati???
2016 01 28
> gea1508: > Kaj se nemre na zadnji post kak se moglo na starim ili bar na zadnju stranu? I uopće nisu označene teme u kojima sam sudjelovala, a imaju neki nepročitani post. > Oglase tek idem pregledat, ovo mi je prvo upalo u oko. možeš na zadnju stranicu popravili su to.ovo je i meni bzv kaj ne mogu odpratiti teme.
2016 01 28
Šmrc..fale mi stare,na novima sam ko u kazni :(
2016 01 28
koliko sam skužila nitko ne sluša korisnice krpica jer nisam vidjela da netko hvali novu verziju,...stalno su se prebacivali na staru...ali dobro tko smo mi da odlučujemo samo obični korisnici zbog kojig stranica i postoji...trebalo bi se malo zapitati za feedback
2016 01 28
Mene nervira sto je sve vazno u vezi foruma...tocnije nedavne teme..pracene...istaknute...se nalazi na samom dnu stranice.. ]:( A nema ni prozorcica na gl.strani za forum...ma bezveze... Cini mi se da su je zakomplicirali do besvjesti... Ovo je radio netko ciji se zivot sastoji od skrolanja! :@
2016 01 28
Ovo je radio netko s propuhom u glavi, a smatra da je najpametniji :/
2016 01 28
ajd bar se daju odpratiti teme,sad sam skužila.. x-)
2016 01 28
> prgica: > Šmrc..fale mi stare,na novima sam ko u kazni :( Tocno to!
2016 01 28
Mogu se otpratit teme. Ispod naslova teme lijevo ima zvjezdica. Samo na nju klik.
2016 01 28
Joooj,ne vidim sto pisem,i ne vidim razgovore:'(:'(:'(:'(:'(:'(:'(:'(
2016 01 28
Ova verzija krpica je bezveze.. Kada pokušavam tražiti određeni artikal izbaci mi sasvim nešto deseto.. Vratite na staro kako je i bilon
2016 01 28
Ako sad nisam dobila infarkt :/ niti neću, kako me šokiralo ovo, nema više starih krpicaaa :,'(
2016 01 28
Ne radi Upload artikla niti Ažuriranje artikla:( Ima li još netko ovakvih problema?
2016 01 28
Na mobitelu je nova verzija katastrofa
2016 01 28
Tuga, jad i bijeda..... Totalno fuj, nepregledno i bez smisla...
2016 01 28