Moj profil Postavke Povratne informacije Razgovori Omiljeni Transakcije Odjavi se

Dostavite za 1 euro prvih 5000 paketa u vrijednosti preko 30 eura!

Forumi /

mojekrpice.hr /

Pomoć na stranici /

NOVE KRPICE-pitanja i oodgovori

Upišem hlače a izbacuje hlače, cipele, suknje...
2016 01 28
Da se ubacim ...ima li kakve naznake za mobilnu verziju? Ja koristim mobitel i ne mogu nista !! ni otvoriti razgovore a kamoli odgovoriti...to je samo rađeno za laptop?
2016 01 28
mislim da nema
2016 01 28
Zna li netko kako funkcionira tražilica? Npr. upišem "crveni sako 36" i on meni izbaci sve osim toga :/ Tako i za sve ostalo što tražim.
2016 01 28
> deemze: > Zna li netko kako funkcionira tražilica? Npr. upišem "crveni sako 36" i on meni izbaci sve osim toga :/ Tako i za sve ostalo što tražim. ja sam baš sad napisala isto i izbacilo mi 2 crvena sakoa. dok god se krivo tagira npr.majica,šljokice,sljokice,rozno,rozno,crna i još 50 besmislenih tagova za jubičastu majicu iz new yorkera dotle tražilica ne bude štimala.
2016 01 28
Di su filteri za velicine,zar bi tribala svakih pola sata prevrtati stranice pogotovo za cipele da bi nasla svoju velicinu
2016 01 28
> maJa2015: > > deemze: > > Zna li netko kako funkcionira tražilica? Npr. upišem "crveni sako 36" i on meni izbaci sve osim toga :/ Tako i za sve ostalo što tražim. > ja sam baš sad napisala isto i izbacilo mi 2 crvena sakoa. > dok god se krivo tagira npr.majica,šljokice,sljokice,rozno,rozno,crna i još 50 besmislenih tagova za jubičastu majicu iz new yorkera dotle tražilica ne bude štimala. Mislim da nema veze s tagovima. U utorak sam pisala zuti kaput zimski i bilo je 0rezulatata, pa kaput zuti i 2 artikla...a sada ih ima gomila i nijedan zuti.. znaci ne radi.
2016 01 28
Bok cure, plusića za teme nema jer vlasnica kemija neku šemu sa nagradnim vip uslugama i dok se ne smisli, tog gumbića neće biti. Tražilicu probajte koristiti tako da u glavnu tražilicu napišete pojam koji hoćete i nakon što vam izbaci te artikle dodatno ih filtrirate sa ovim gumbićima ispod. Npr čizme 38, samo čizme u tražilicu i onda filter veličine.
2016 01 28
Silvija- prva strana , 3 post
2016 01 28
> Brdosuza: > Uzalud vam trud sviraci... :) ..javi se kad nades rjesenje za mob.. ;) > Na kompu nije problem..i ok mi je verzija.nemam nikakav problem sa njom. :) Brdo meni je na mobu sve ok,sem sto su mi artkli po 2 u stupcu,ali ostalo štima ,tablet mi je malo raskupušeniji
2016 01 28
Na mobu nema pola toga zbilja retardirano.Ali kad je tako mogli su ostaviti stare krpice dok sve ne rijese jer ovako nije fer,ali izgleda da to odgovorne bas previse i ne zanima
2016 01 28
jel zna netko gdje su "novi artikli"- ono najnovije dodani, od najnovijeg prema starijem?
2016 01 28
Evo na mobu podigla oglas sa 5 slika za minut :) Moze se sve osim velicine mjenjat i obrisala sam bez problema. Bas lijepo :)
2016 01 28
Za sad rubrika najnoviji artikli ne postoji.
2016 01 28
E da, ova ogromna zvjezdica iznad svake teme je prati/ otprati temu!!
2016 01 28
1 2 3 4 5 6 ... 33