Moj profil Postavke Povratne informacije Razgovori Omiljeni Transakcije Odjavi se

Dostavite za 1 euro prvih 5000 paketa u vrijednosti preko 30 eura!

Forumi /

mojekrpice.hr /

Pomoć na stranici /

NOVE KRPICE-pitanja i oodgovori

> deemze: > Zna li netko kako funkcionira tražilica? Npr. upišem "crveni sako 36" i on meni izbaci sve osim toga :/ Tako i za sve ostalo što tražim. Ne funkcionira radi krivih tagova
2018 10 15
Imam problem. Ne otvaraju mi se slike. Zna li netko u čemu je problem? 🤨
2018 10 22
Već tjednima ne mogu poslati poruku, staviti u omiljene, ne otvara "želim to", dakle, komunicirati sa prodavačicom kako bih nešto kupila. Ne mogu listati artikle... Kada će se riješiti ovaj problem? Predugo traje. Vidim da ima problema sa mobitelima, ja prijavljujem rad preko računala. Hvala!
2018 11 16
Moze mi netko pomoci...?!Zasto mi nece prihvatiti kada ukucam rijeci u rubriku materijali i tagovi? To je kod popunjavanja rubrika za prodaju proizvoda.
2018 11 20
Moze pomoc :) zasto su mi uplodane slike mutne? Hvala!
2018 12 02
Meni se ne cini mutno. On topic, i dalje imam isti problem s logiranjem. Bilo kakav pokusaj kontaktiranja moderatora je ignoriran.
2018 12 03
Uzalud vam cure sva pitanja o stranici, ovdje necete dobiti odgovora, jer se zaduzeni za istu oglusuju na probleme koji se konstantno pojavljuju. Takodjer, propao pokusaj povrata novca za uslugu koju nisam dobila, tj. trazila. Dobila samo ignore od strane admina.
2018 12 04
Zanima me jel imala koja korisnica slučaj da se s kupcem dogovori za jednu cijenu i onda joj kupilica uplati npr. 5kn manje kak je ona rekla? Mislim, 5kn nije sad neka svota da radim probleme, ali opet nije u redu.. Ako je neka od vas imala takav slučaj, zanima me što je napravila.. Hvala puno <3
2018 12 10
> Mawaitapu: > Zanima me jel imala koja korisnica slučaj da se s kupcem dogovori za jednu cijenu i onda joj kupilica uplati npr. 5kn manje kak je ona rekla? > Mislim, 5kn nije sad neka svota da radim probleme, ali opet nije u redu.. > Ako je neka od vas imala takav slučaj, zanima me što je napravila.. > Hvala puno <3 Ako prodje, prodje. 😊 pretpostavljam da racuna na to da ce ljudima biti bed zicati za pet kuna. Ako je namjerno, to mi je bas jadan potez. Meni se nije dogodilo, ali bih pitala zar se nismo dogovorile za x a ne za y kn
2018 12 10
> Desinićka: > > Mawaitapu: > > Zanima me jel imala koja korisnica slučaj da se s kupcem dogovori za jednu cijenu i onda joj kupilica uplati npr. 5kn manje kak je ona rekla? > > Mislim, 5kn nije sad neka svota da radim probleme, ali opet nije u redu.. > > Ako je neka od vas imala takav slučaj, zanima me što je napravila.. > > Hvala puno <3 > Ako prodje, prodje. 😊 pretpostavljam da racuna na to da ce ljudima biti bed zicati za pet kuna. Ako je namjerno, to mi je bas jadan potez. Meni se nije dogodilo, ali bih pitala zar se nismo dogovorile za x a ne za y kn Ima smisla :o Hvala na savjetu o:)
2018 12 10
> Mawaitapu: > > Desinićka: > > > Mawaitapu: > > > Zanima me jel imala koja korisnica slučaj da se s kupcem dogovori za jednu cijenu i onda joj kupilica uplati npr. 5kn manje kak je ona rekla? > > > Mislim, 5kn nije sad neka svota da radim probleme, ali opet nije u redu.. > > > Ako je neka od vas imala takav slučaj, zanima me što je napravila.. > > > Hvala puno <3 > > Ako prodje, prodje. 😊 pretpostavljam da racuna na to da ce ljudima biti bed zicati za pet kuna. Ako je namjerno, to mi je bas jadan potez. Meni se nije dogodilo, ali bih pitala zar se nismo dogovorile za x a ne za y kn > Ima smisla :o Hvala na savjetu o:) Meni je jedna uplatila 20 kn manje jer kao krivo je uplatila drugoj curi umjesto meni. I to natezanje je trajalo 2- 3 tjedna da bi nakraju rekla da je uplatila ponovno, ali naravno nije. I kao zakljucak mi je rekla da necu propasti za 20 kn. Dobila je negativnu da svi vide za ubuduće.
2018 12 22
> Mell21: > > Mawaitapu: > > > Desinićka: > > > > Mawaitapu: > > > > Zanima me jel imala koja korisnica slučaj da se s kupcem dogovori za jednu cijenu i onda joj kupilica uplati npr. 5kn manje kak je ona rekla? > > > > Mislim, 5kn nije sad neka svota da radim probleme, ali opet nije u redu.. > > > > Ako je neka od vas imala takav slučaj, zanima me što je napravila.. > > > > Hvala puno <3 > > > Ako prodje, prodje. 😊 pretpostavljam da racuna na to da ce ljudima biti bed zicati za pet kuna. Ako je namjerno, to mi je bas jadan potez. Meni se nije dogodilo, ali bih pitala zar se nismo dogovorile za x a ne za y kn > > Ima smisla :o Hvala na savjetu o:) > Meni je jedna uplatila 20 kn manje jer kao krivo je uplatila drugoj curi umjesto meni. I to natezanje je trajalo 2- 3 tjedna da bi nakraju rekla da je uplatila ponovno, ali naravno nije. I kao zakljucak mi je rekla da necu propasti za 20 kn. Dobila je negativnu da svi vide za ubuduće. :o Bože sačuvaj kakvih ljudi ima :o
2018 12 23
Ma užas, nažalost vidjela sam da je i poslije mene jos jedna nezadovoljna cura, to joj je valjda vec 6. negativna, ja jesam tu nova ali sam joj jasno dala do znanja da to nije razlog da me prevari
2018 12 23
Pozdrav! Imam pitanje. Uplatila sam novce za usluge promoviranja i posebnih artikala i krenula ih sad "aktivirati" tj. unijeti artikle koje želim promovirati... Odabrala sam jedan, nakon toga sam kliknula pogledati da li je taj artikal među promoviranima, bio je. Krenem još dva odabrati ali uopće nemam više tu opciju, nestala je. Znači, 3 usluge su plaćene a ja sam samo jednu iskoristila i ne znam kako druge dvije iskoristiti. Ako me netko shvatio i zna odgovor, molim vas, pomozite. Hvala!
2019 02 06
> AndreaKod: > ajmo tu pitanja i odgovore s slikama Već danima ne mogu staviti niti jedan artikl na prodaju?
2019 02 25
Prethodni 1 2 ... 24 25 26 27 28 29 30 ... 33 Sljedeći