Moj profil Postavke Povratne informacije Razgovori Omiljeni Transakcije Odjavi se

Dostavite za 1 euro prvih 5000 paketa u vrijednosti preko 30 eura!

Forumi /

mojekrpice.hr /

Pomoć na stranici /

NOVE KRPICE-pitanja i oodgovori

Meni nestaju sve slike,i sve koje su nestale nisu se poslije pojavile,prvo su nestali stariji oglasi,sada svi medu omiljenima,a tu imam vise od 60 str omiljenih,sada nista ne mogu naci,ne vjerujem da ce se uopce vratiti
2019 09 21
Dobar dan, Ne znam tko održava ovu stranicu, ali svakako je potrebno ažuriranje. Jer prije nisam vidjela samo par slika s profila, pa nadođe s vremenom, sad ne mogu vidjeti ni tuđe artikle, Omiljene, ne mogu uploadati potencijalnom kupcu slike niti postaviti nove artikle. Molim pomoć Hvala.
2019 09 23
> AndreaKod: > ajmo tu pitanja i odgovore s slikama Davno jisam bila na krpicama. Znaci ovo koristenje se plaća preko mob? Za sve artikle 40 kn ili?
2019 11 06
Curkee,nova sam na krpicama..pa zapratite i škicnite malo u moj ormar! Hvala:))
2019 11 13
https://mojekrpice.hr/items/torbe-i-novcanici/10083340/novi-original-michael-kors-novcanik
2019 12 27
Dali je tko surađivao sa Maria Hynková ili Maria Petrinovic iz GB hvala
2020 03 03
> SonjaTvrdojevic: > Dali je tko surađivao sa Maria Hynková ili Maria Petrinovic iz GB hvala Prevaranti zaobici u sirokom luku i ne javljati im se na mail
2020 03 03
Bok, imam pitanje, nova sam ovdje. Imam puno ogrlica i nausnica koje bih htjela prodati. Vidjela sam u posti cjenik slanja paketa, cini mi se da nema manje od 8-9kn. Ja bih te nausnice prodavala za par kuna, a malo mi je glupo onda da s placanjem postarine budem na nuli. Nije mi do bog zna kakve zarade, ali ipak da nesto dobijem na kraju. Kako vi saljete to, moze li u onoj malo debljoj koverti pa u kaslic ubacim ili da saljem kao paket? Svaki savjet je od pomoci, hvala puno :)
2020 03 04
Pozdrav svima, nova sam ovdje i iskreno baš se i ne snalazim kako mogu otvoriti temu i neki tips&tricks za bržu prodaju
2020 04 09
> viktorija.v: > Pozdrav svima, > nova sam ovdje i iskreno baš se i ne snalazim kako mogu otvoriti temu i neki tips&tricks za bržu prodaju Što više #tagova i imas na forumu teme "rasprodaja" pa tamo samo napises kako si nova i da zavire na tvoj profil i to je to 🤠
2020 04 25
Za admina! Poslala sam Vam mail prije dan dva da mi izbrišete profil jer vec dosta dugo mi nema slika, a jedna koja ima i evo ova profilna nisu moje.... nism baš bila često i nemam pojma kaj se dogodilo....aj molim Vas izbrištie ga.... hvala...
2020 05 28
Drage cure moze li neka biti ljubazna i odvojiti malo vremena i procitati ovu suradnju da kaze svoje misljenje i je li moja greska ili ne? Hvala. Lp Poslala sam ja sam platila kovertu,a postarina je na vama jer kosta vise pd 20 kn tako da mi dajte br racuna pa cu vam ja natrag upalatiti novce prije 12 sata mydiary1 Od* Dakle vratiti cu vam 20 kn pa vi platite postarinu prije 12 sata Princeza12 Ja nisam platila nikad vise od 20 kn. 11 kn ili 18 kn, toliko pkatim prije 11 sata Princeza12 Niste Valjda poslali hp expresom prije 11 sata Princeza12 To je meni skupo?! prije 11 sata Princeza12 Obicam paket, tako saljem stalno prije 11 sata mydiary1 Dakle poslala sam kako mi je gospođa rekla da mogu nakon sto sam rekla to je oko 20 kn ona je rekla ne to ce vas doci vise onda sam ja rekla da cu ja platiti kovertu,a vama cu vratiti novce pa neka plati primatelj postarinu. Ne moguce da ste platili ni 11 ni 18 kn,najjeftjnija dostava je tisak koji je 25 kn najmanja kutija. Ja sam prosli tjedan slala skripte prijateljici postom u Zg i bilo je 37 kn. prije 11 sata Princeza12 Zasto bi bilo vise od 20 kn? Kutija od patika i kosta manje od 20 kn. prije 11 sata Princeza12 O kojem iznosu se radi, trebali ste me pitati? prije 11 sata mydiary1 Ne znam nije mi gospođa rekla,pretpostavljam isto tako 30 i nesto kn. Kad saljete postom trebate staviti u njihov paket ili kovertu,ja sam uzela kovertu jer je moglo stati u nju paket bi bio dodatnih 17 kn. Plus postarina Sto zelite da napravim? Mogu otici sad viditi u postu i uzeti natrag patike ako nisu vec poslane i vratiti vam novce al mislim da mi nece dozvoliti?! prije 11 sata mydiary1 Nisam vas pitala iz razloga sto uvijek tako saljem,ja platim kovertu i posiljatelj postarinu,zato sam vam rekla da cu vam 20 kn vratiti jer sam mislila da ste se zbunili i uplatili samo 20 kn,jer postarina nikad nije bila 20 kn. Dakle ja sam vam htjela vratiti 20 kn i vi jos nadodate 15 ak kn za postarinu,kad vam stignu prije 11 sata
2020 05 29
Ne moguce???? Najmanja kutija Tiska je 18 kn. Nije ne moguce jer ja saljem stalno, dakle 18 kn najcasce je koliko platim. Nemojte mi govoriti da je ne moguce. Patike ce Vam se vratiti. Poslat cu Vam IBAN i vratite mi novac. Necu dokazivati i slati fografije potvrda o slanju paketa postom, jer na taj nacin ponizavam sebe. Dakle, skripte su bile teske, pretpostavljam. I ne pada mi na pamet reci da je ne moguce. Ja sam ozbiljna zena, korektna svaka suradnja, i vise od toga.... Uvijek lijep dogovor. Paket ide na vagu, i tako se obracunava iznos. prije 11 sata
2020 05 29
mydiary1 I ja sam ozbiljna i najmanje sto sam htjela vas je ostetiti i sa svima se lijepo dogovorim,a ako je vama problem jos tih 15 kn ili koliko,ja cu vam ih vratiti na racun. Al prije toga buditi korektni nazovite postu i pitajte koliko bi doslo slanje kovertom, Bibinje-Otok Dalmatinski. Osim da me je gospođa u posti prevarila Imam i previse obveza i problema u zivotu,najmanje sto sam htjela sad se s vama tu natezati oko postarine.
2020 05 29
mydiary1 I btw iskreno gospođa nije stavljala paket na vagu u to sam sigurna jer dobro pamtim,mozda je problem bio u njoj..al dobro prije 10 sata rinceza12 Pa nije meni problem nego Vama tih 15 kn. Trebali ste se samnom dogovoriti. Nikakav to nije problem, ja posaljem paket i prije uplate. I jucer sam..., a novci jos nisu uplaceno. Hvala Bogu, uplatit ce zena. Poslat cu poslije IBAN. prije 10 sata mydiary1 Nikakav nije meni problem 15 kn al dogovor je da vi placate postarinu,prema tome tako sam i napravila. Odmah cim sam izasla iz poste poslala sam vam poruku da vam vracam 20 kn jer ce te vi platiti postarinu,dakle morat ce te nadodati po mojoj prepostavci jos 15 ak kn. Istina nemam iskustva bas s postom uvijek saljem tiskom jer je zenama i meni povoljnije. Meni je zena nedavno kad san kupovala novcanik i tu kovertu od 10 kn naplatila. Nit imam namjeru ni vremena ako mislite da sam htjela nesto zaraditi ili vas ostetiti nedaj Boze. prije 10 sata mydiary1 Ispricavam se sto vas nisam pitala,da u pravu ste ali taj tren nije mi doslo do glave uopce. Hrpa ljudi je cekala vani ispred ulazili smo po troje u postu. prije 10 sata
2020 05 29
Prethodni 1 2 ... 26 27 28 29 30 31 32 ... 33 Sljedeći