Moj profil Postavke Povratne informacije Razgovori Omiljeni Transakcije Odjavi se

Dostavite za 1 euro prvih 5000 paketa u vrijednosti preko 30 eura!

Forumi /

mojekrpice.hr /

Pomoć na stranici /

NOVE KRPICE-pitanja i oodgovori

dodajte filter pretrage
2016 01 28
mislim smiješno ako upišemo haljina M da opet moramo nešto dodatno klikat..umjesto da se pojednostavi samo se komplicira na sve moguće načine.Preloše.
2016 01 28
Ja na mobu ne vidim razgovore...moram uci u sve da vidim ima li por.. Teme ne vidim sa desne strane kao na kompu..negu su na samom dnu...i uvijek treba skrolati na dno... :@ Eto ja sam na dnu dna!! :P Hercoginjo ocemo ja ti na jednu..dvi ljute...dok se ovo ne rjesi? ;)
2016 01 28
Popravili su neke stvari koje su štekale na forumu s dolaskom nove verzije i tehnički sve je kao prije, na mobitelu je malo nezgrapno... Problem je što je dosta krpičarki počelo odustajati i povlačiti se pa je sve utihnulo, kako na forumu tako i prodaja/zamjena... To je malo tužno, ali živi bili pa vidjeli... Ja se toplo nadam da će krpice opet biti zabavne kao nekad...
2016 01 28
Meni je na kompu čak i ok. Al na mobuuuu. Luda kuća. Tražilice nemam. Kliknem povećalo, uzalud. Razgovore ne mogu otvorit. Ništa nema potkategoriju. Sve razvučeno, vidim trećinu stranice samo.
2016 01 28
Cure, verzija nije napravljena za korištenje s moba :( Na aplikaciji se radi, ali detalji se ne znaju.
2016 01 28
Evo imam pitanje .Ne znam što napraviti jednostavno ne mogu brisati prodane predmete,ne mogu ući u postavke promjeni na izlogu i ne mogu listati slike.Ako ima netko može pomoći molim da mi se javi.
2016 01 28
Hvala admin2nd.. :) Nebi bilo lose da broj stranica takoder postoji u vrhu teme...kao na svim drugim forumima. :)
2016 01 28
Zar je samo meni dobro na mobu? :D
2016 01 28
Pa kaj smo svi prisilno prebačeni na novu verziju,sorry ak je bilo lo takvih pitanja,ja se ne snalazim i nis nemogu nać :,'(
2016 01 28
Viktorija...istina da moj mob ima prilicno velik ekran..a sve ocajno izgleda....znaci da je tvoj dimenzije kompa...haha :)
2016 01 28
Ja sam na ipadu i sve mi steka,pišem POR pola sata,sve mi malo,nemogu nis povećat :(
2016 01 28
Pa ne, prije je bilo razvuceno ko da gledam na kompu, al sad nije, sad je prilagodjeno za mob. :D
2016 01 28
gornja alatna traka crna. bez oznake "razgovori" i bilo čeg drugog....skroz crna. kako prvoga dana novih krpa, tako i danas
2016 01 28
A najgore mi je sto uopce ne mogu postaviti slike Uzassssss
2016 01 28
1 2 3 4 5 6 7 ... 33